PDA

Zobacz pełną wersję : Opinia o Foggu



Krzysztof
16-03-2011, 12:46
Fogg to bardzo dobre biuro. Kupiłem w Foggu dwie wycieczki - Włochy i Tunezja i byłem bardzo zadowolony. Pani Beatka ma bardzo dużą wiedzę na temat wycieczek i w wielu miejscach sama była dlatego świetnie poleca miejsce na spędzenie urlopu. Moi znajomi też byli bardzo zadowoleni a ja napewno będę dalej kupował wycieczki w biurze Fogg.

Natasza
16-03-2011, 13:38
Ostatnio się Państwo trochę zaniedbali w wakacyjnych wyjazdach. Ale cały czas mam nadzieje, że jeszcze do mnie wrócicie... Dziękuję za "polecenia".

Margarita
26-09-2011, 16:19
Od 4 lat wyjeżdżamy na wakacje z Biurem Podróży "Fogg", za każdym razem wracamy zadowoleni z poleconych przez p. Beatę miast i hoteli. Biuro p. Beaty jest godne zaufania i polecenia każdemu "głodnemu" przygód turyście, także temu wyjeżdżającemu pierwszy raz, gdyż może on liczyć na cenne wskazówki i przydatne porady. :smile:

zaplatana
19-07-2013, 13:16
A ja pierwszy raz słyszę o Foggu, ale myślę, że w przyszłości skorzystam

Natasza
11-08-2014, 16:14
Dziękujemy za udane wczasy, wszystko było tak jak nam pani mówiła, pogoda od pierwszego dnia do ostatniego była słoneczna , już o 9-tej rano było 33 stopnie. Obsługa też była bardzo miła, więc jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy, Halina Jerzy.

Opinia wpłynęła na moją pocztę i dotyczy wczasów w H.Peckan/Alanya

jacky
05-10-2018, 19:31
To już 10-ty rok z Nataszą.
Zaczęliśmy w 2008 wypadem do Fethiye ( Turcja ) i zaczęło się...
Rok później już Sharm w Egipcie i dotknięcie wymarzonych piramid.
Rok później Hurgada i Luxor.
Po roku przerwy już tylko Marsa Alam i to kilka razy dwakroć w roku a nawet 3 tygodnie pod rząd.
Dwakroć mamy farta w zamianie przez touroperatora hotelu o gwiazdkę ( lub więcej ) wyżej i to bez dopłaty.
Na przyszły rok też się przymierzamy wczesną jesienią.
Znakomite wyczucie gustów klienta w oczach i sercu Nataszy.