PDA

Zobacz pełną wersję : "Moja sportowa Praga"



Natasza
04-04-2011, 10:58
Na program "Moja sportowa Praga" składają się: konkurs fotograficzny, dwie wystawy konkursowych zdjęć oraz impreza sportowa "Bieg Dookoła ZOO". Wydarzenia organizuje Sport Evolution, a CH Warszawa Wileńska jest ich partnerem.
<SCRIPT language=Javascript1.2 type=text/javascript>document.write('

r e k l a m a
<table border=0 cellspacing=0 cellpadding=0 width=\'100%\'> <tr><td align=center> ');</SCRIPT>
Program ma pobudzić i umocnić sympatię do warszawskiej Pragi. Konkurs fotograficzny, zmagania sportowe ("Bieg Dookoła ZOO"), a także spotkania z mieszkańcami podczas wernisaży, mają zaprezentować to miejsce jako aktywne, pełne wydarzeń i rozrywki, kulturalne i modne centrum Warszawy. Zarządca CH Warszawa Wileńska aktywnie włączył się w tę inicjatywę, ponieważ w pełni wpisuje się ona w obecną strategię szerzenia wszechobecnej kultury i rozrywki na Pradze, dostępnej dla każdego. Centrum, ze względu na swoje położenie, staje się areną praskich wydarzeń, miejscem spotkań, rozrywki, edukacji i informacji na temat życia dzielnicy.

Od 30 marca do 15 kwietnia w CH Warszawa Wileńska ( na II piętrze) można oglądać zdjęcia konkursowe "Moja sportowa Praga". Od 20 kwietnia do 8 maja będzie można zobaczyć tutaj prace finalistów. <!-- google_ad_section_end -->

Marko
09-04-2011, 05:33
Kolejny medal w XLIV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży dla Pragi Północ
Od 17 do 25 marca w hali DOSiR Praga Północ przy ul. Szanajcy 17/19 odbywały się Mistrzostwa Warszawy w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w ramach XLIV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W imprezie rywalizowało 18 najlepszych warszawskich gimnazjów, mistrzów poszczególnych dzielnic wyłonionych w rozgrywkach dzielnicowych.