PDA

Zobacz pełną wersję : Turystyczno finansowe pytanie w temacie zimnej polskiej zimy....



Fila
20-05-2011, 22:37
Ponieważ ja to się za bardzo nie znam...to zapytam ekspertów.

Gdzieś tam z fotelika samochodu widziałem ogłoszenia przy drodze... biuro podróży... że Dubaj za 2400 czy nawet 2200 PLN.

Moje kieszonkowe zbieram od paru tygodni... więc dużo tego nie ma... więc proszę powiedzcie mi, czy jest szansa trafić np zimą okazję za przypuścmy 5100 PLN gdziekolwiek do ZEA dla moich rodziców (2x2500 PLN) lecących ze mną (dopłata za oseska to 100 PLN jak dobrze rozumiem)?

Jest to realne by za takie pieniądze okazyjnie tam lecieć z Polski w 2+1?

Czy to tylko taki pic, bo dojdzie koszt wizy, jakaś dopłata paliwowa, podatek od akcyzy i tak naprawdę ta oferta za 2400 skończyła się pięć minut temu?

Natasza
20-05-2011, 22:59
Emiraty mamy z Warszawy i Katowic. Szansa duża, trzeba tylko zapolować. Np. na koniec maja tygodniowy pobyt z HB kosztuje 1690-1840zł /Sun&Fun/. Rozumiem, że chodzi o temperaturę i stąd zima?

jacky
20-05-2011, 23:05
to zapytam ekspertów.

Gdzieś tam z fotelika samochodu widziałem ogłoszenia przy drodze... biuro podróży... że Dubaj za 2400 czy nawet 2200 PLN.

Moje kieszonkowe zbieram od paru tygodni...Jest to realne by za takie pieniądze okazyjnie tam lecieć z Polski w 2+1?

szukajcie ( ekspertów ) a znajdziecie stoi koło wózka dziecięcego i blokowej piaskownicy ( całą zimą koty sikały z psy srali )...

mr Dubaj właśnie szykuje transparent na wyjazd do Cracovii...
jutro mecz...
więc zapracowany...
może i wystraszony, że go zapuszkują ci z ABW ...
bo okazje ( czytaj afery ) czynią złodzieja ( czytaj deputowanego, posła, senatora )...

do ZEA zawsze polecieć można ...
ale za małe pieniądze tylko w jedną stronę...
dawniej to wojowniczo brano w jasyr...
salam alejkum !!

Fila
20-05-2011, 23:14
Emiraty mamy z Warszawy i Katowic. Szansa duża, trzeba tylko zapolować. Np. na koniec maja tygodniowy pobyt z HB kosztuje 1690-1840zł /Sun&Fun/. Rozumiem, że chodzi o temperaturę i stąd zima?
Ogólnie chodzi o zimę,
by...ciepło było.
Nie jakaś zimna Tunezja, nie taki sobie Egipt... ma dawać od słoneczkiem konkretnie.

Teraz wylot odpada,
muszę się nauczyć chociaż siadać... no i teraz tam pewnie tyle stopni ciepła co w piekarniku mamusi. Nie chce wyglądać jak ten przypalony kurczak co był dzisiaj na obiedzie.


ps)Natasza, wizy i takie tam... są w tej cenie? Czy jeszcze jakieś sympatyczne koszty mam do zafundowania z mojego kieszonkowego?

Natasza
20-05-2011, 23:26
Wizy w cenie. Innych kosztów nie ma. Dostawka ok. 100zł taniej. Temperatury dorzuciłam tu:
http://voyageforum.pl/threads/1593-Przeczytaj-przed-wyjazdem!/page2

jacky
20-05-2011, 23:28
Teraz wylot odpada,
muszę się nauczyć chociaż siadać... no i teraz tam pewnie tyle stopni ciepła co w piekarniku mamusi. Nie chce wyglądać jak ten przypalony kurczak co był dzisiaj na obiedzie.
Czy jeszcze jakieś sympatyczne koszty mam do zafundowania z mojego kieszonkowego?
a jakże - bakszysz - wiadomo dla kogo...

Natasza
20-05-2011, 23:35
a jakże - bakszysz - wiadomo dla kogo...
Nie wiem czy nas stać na bakszysz w ZEA, raczej tam nie jest praktykowany bo i po co?

Fila
21-05-2011, 00:09
Czyli co....
mogę konkretnie powiedzieć,
że jak Pani coś znajdzie w okresie 17 grudzień - 15 styczeń
wylot na 7-8 dni
ludziów 2+1 mały (to ja)
za łącznie np. 4000 PLN
(to byłaby naprawdę super cena)
to proszę konkretnie dawać mi znać... a funduje rodzicom tego tripa!



ps)wyjazd bardzo mile widziany bez Sylwestra w trakcie,
wstępne plany na tą noc też już są....

Natasza
21-05-2011, 00:14
Nie lata się na Sylwestra bo jest drogo, ceny spadają tuż po Nowym Roku. Dobrze można trafić również przed świętami. Radziłabym ci zbierać kasę abyś była gotowa na to fundowanie, gdyż niezła cena może się trafić wcześniej, ale już po fali upałów.

PS. Gotów czy gotowa? Mimo rodzaju zeńskiego w nicku-nie wiem do końca?

Fila
21-05-2011, 00:21
Natasza,
mimo iż nadal regularnie walę w pampersa...
(ale rozmiar już nr 3, rosną aż sam się dziwię)
to ja jestem bardzo konkretną osobą.

Naprawdę planuje zabrać rodziców w te rejony,
więc dobra oferta... bardzo możliwe że zaowocuje sprzedażą :rolleyes: