PDA

Zobacz pełną wersję : Alba Tour & Varsavolo w Polsce



Natasza
22-07-2011, 12:59
Na polskim rynku pojawiła się nowa marka - Alba Tour & Varsavolo.

Alba Tour jest znana włoskim rynku. Od niedawna, dzięki nawiązaniu współpracy z polskim biurem podróży Varsavolo, oferta rzymskiego touroperatora jest dostępna także w Polsce. Alba Tour specjalizuje się w egzotyce i dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowało spójną politykę, która ma jeden cel - dostarczyć klientowi egzotycznych wakacji na wysokim poziomie. Podróże z Alba Tour charakteryzują się własnym klimatem, który oddaje polskie hasło Alba Tour & Varsavolo: "Twoje włoskie wakacje na końcu świata".

Włoski touroperator przedstawia w swoim katalogu egzotyką bliższą i dalszą. Znajdziemy tu oczywiście od dawna mocno eksploatowane przez Polaków destynacje śródziemnomorskie, Egipt i Majorkę. Główną specjalizacją Alba Tour jest jednak egzotyka dalsza: np. Malediwy, Sri Lanka, Mauritius, Madagaskar, Zanzibar, Kenia, Dominikana, Honduras.

Każda podróż z Alba Tour zaczyna się we Włoszech, co dla polskich podróżników, przyzwyczajonych do przesiadek we Frankfurcie może stanowić odmianę. Istnieje możliwość, by klienci udający się w egzotyczną podróż zostali przerzuceni do Rzymu lub Mediolanu na kilka dni przed właściwym terminem odlotu na egzotyczną wycieczkę. Tutaj, w oczekiwaniu na czarterowy samolot, mogą oddać się zwiedzaniu rzymskich zabytków lub zakupom w Mediolanie. Spędzając urlop w jednym z firmowych hoteli Alba Club, możemy spróbować dań kuchni włoskiej, a o poranku poczuć zapach egzotycznych owoców zmieszany z aromatem włoskiego espresso.

martinsen
02-04-2012, 18:47
Skorzystałem z usług Varsavolo i niestety naciąłem się przy okazji kupna wycieczki z Mediolanu. Samolot spóźnił się z wylotem i przylotem - od organizatora nie usłyszałem ani słowa wyjaśnienia, o zwrocie kosztów za dodatkowy nocleg i konieczność kupna nowych biletów lotniczych też oczywiście nie było mowy.
Reklamacja i odwołanie odrzucone mimo zapisów w przepisach lotniczych o odpowiedzialności biura - a w odpowiedziach na pisma biuro jeszcze kpi, że "dokładają starań w celu jak najwyższej jakości obsługi".
Nie polecam!

Natasza
02-04-2012, 18:49
Dla mnie to też jest nowa marka i dobrze, że wyraziłeś swoją opinię.:smile: