PDA

Zobacz pełną wersję : Wolontariat z dzikimi zwierzętami w sercu amazońskiej dżungli



wenus
03-06-2012, 09:17
Witajcie! Co prawda jestem tutaj nowa, miałabym jednak ogromną prośbę do forumowiczów i miłośników Ameryki Południowej oraz jej dzikiej przyrody. Mianowicie, jako studentka weterynarii, planuję w przyszłości zajmować się dzikimi zwierzętami i ratowaniem zagrożonych gatunków. Na te wakacje zaplanowałam praktykę w boliwijskim ośrodku ratującym sieroty z rąk kłusowników. Są one tam leczone, a następnie wypuszczane z powrotem na wolność. O fundusze na tę wyprawę staram się w konkursie Stypendium z Wyboru. Uzyskane głosy są jedynym kryterium wyboru zwycięzców, dlatego będę niezmiernie wdzięczna za Waszą pomoc i głosowanie.

Głosy można oddawać na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/operacja-dzika-ameryka-1083
Należy kliknąć w ikonę u dołu aplikacji ze znaczkiem facebooka, wówczas zostaniecie zalogowani i w tym samym miejscu (na dole) powinien wyświetlić się guzik z serduszkiem i napisem "oddaj głos". Głosując, pomagacie mi leczyć dzikie zwierzęta i odbyć podróż marzeń :) Zajmuje to raptem chwilę, a dla mnie to całe życie!
Z góry ogromne dzięki!!!

jacky
03-06-2012, 20:52
poparłem Twoją akcję - klasycznie...
przy okazji - uważaj podczas kąpieli rzecznych na piranie...
a jeszcze bardziej serio - przydałaby się na tym forum mała relacja - kilka fotografii i trochę słów..
postaraj się ale serio i nie zapomnij o voyageforum.pl, które będzie trzymać kciuki za Twoje powodzenie w misji na rzecz zwierzyny... :smile::thumbup::thumbup: