PDA

Zobacz pełną wersję : Bhutan



bibiona
20-03-2013, 14:16
czy ktoś z Was był w Bhutanie? powiem szczerze, że jest moje największe marzenie, na które zbieram kasę już od dawna... jednak podróż nie jest taka łatwa, bo samodzielnie nie można się tam dostać, tylko trzeba przez lokalne biuro podróży.

Sans
12-04-2013, 14:21
Wiem coś o tym. Bhutan jest również moim marzeniem. A szukałaś może jakiś biur podróży? Bo z moich rozeznań najlepiej pojechać z Dharma Adventures, bo nie ma tam żadnych pośredników. Niestety kolejny wyjazd jest dopiero w październiku, ale już dzisiaj wiem, że na pewno jesienią odbędę swoją podróż życia, bo Bhutan muszę odwiedzić obowiązkowo :)

Natasza
12-04-2013, 15:52
I jakoś dobrze się składa, że biuro to ma przedstawicielstwo w Polsce, prawda?
www.bhutanadventure.pl/pl/o-nas/dharma-adventures (http://www.bhutanadventure.pl/pl/o-nas/dharma-adventures)

Sans
19-04-2013, 12:00
Tak zgadza się, dlatego właśnie podobno są lepsi od innych bo Dharma Adventures to jednak jest przedstawicielstwo, a nie pośrednictwo. Tylko bardzo mało informacji można znaleźć na temat samego biuro, albo nawet Bhutanu... Może jednak jest ktoś na forum kto był w Bhutanie i może podpowiedzieć jakie biuro najlepiej wybrać i ogólnie jak się przygotować do takiej podróży. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.