PDA

Zobacz pełną wersję : Salon Prezentacji



Natasza
11-02-2011, 09:56
Przedstaw się, jeśli jesteś nowy na Voyageforum



Jestem Administratorem Voyageforum i witam wszystkich podróżników bardzo serdecznie.

grześku
11-02-2011, 13:40
Witam w nowym miejscu wszystkich "starych" znajomych i tych nowych, którzy , nie wątpię,
tu się pojawią!
Miło z Wami było i jest pogawędzić, siedząc przed ekranem,operując myszką i klawiaturą.
Cenię sobie bardzo te chwile. Łączy nas pasja podróżowania, ale chyba jednak coś więcej.
Dobrze że jesteście!
Przy okazji-wyrazy szacunku dla Nataszy za determinację i ogrom pracy!
Dynamiczny i efektowny poczatek ! :cool:

zdzicho alboom II
11-02-2011, 14:56
Jestem Moderatorem na tym Forum.
Jestem z pewnością najstarszy wiekiem.
W ciągu bardzo długiego życia zwiedziłem kawał świata.
A moje dzieci w ciągu życia o połowę krótszego zwiedziły jeszcze więcej - cóż, takie były czasy za komuny.
Ale mam nadzieję namówić dzieci, aby coś tu skrobnęły, choć z powodu braku czasu szanse są małe.

pixi
11-02-2011, 16:25
Wywodzę się ze środowiska studenckich klubów turystycznych, organizujących wyjazdy, rajdy, obozy, wyprawy zagraniczne. Posiadam staż przewodnika, pilota i na różnych stanowiskach w turystyce.
Od wielu lat mieszkam daleko od rodzimej Warszawy. Często podróżuję, robię notatki na trasie i fotografuję.
Moją płeć wpisuję w ankietach w pozycję F, mieszkam w kraju który ma jedną z najładniejszych ulic świata, jego język królował kiedyś na salonach Europy, mieszkańcy wcinają ze smakiem różne "oślizgłe" zwierzątka i konsumują dużo dobrego wina.

Marko
11-02-2011, 18:18
Witam wszystkich znanych i nieznanych.
Dobra robota Nataszo

jacky
13-02-2011, 00:44
jestem tym, którego nie lubią za pisanie niebieskim szlaczkiem...
znają mnie a inni mnie poznają...
czytaja mnie jako jacky, jacky z dg, jacky6...
witam Was....

baykus
16-02-2011, 14:28
Jestem Francuzem, ale dobrze znam kogos kto pisze na tym forumie. Duzo podrozowalem i bardzo lubie "les voyages" ;. Bylem prawie wszedzie w Europie (oczywiscie w Polce !) i kilka razy gdzie indziej.
Portal jest bardzo ladny. Na razie.

Natasza
16-02-2011, 16:04
Witamy serdecznie. Jakoś mamy skłonności ku Francji na Voyageforum.
Ciekawe, dlaczego?

texarkana
02-03-2011, 19:56
Witajcie!
Jestem nową forumowiczką, która kocha wojaże. Jeśli jest i czas, i pieniądz - podróżuję w przestrzeni. Jeśli nie ma - w marzeniach. Uwielbiam przyrodę i piękne krajobrazy, ale ciekawi mnie także architektura i kultura. Tu i ówdzie już byłam (Europa, USA), ale wciąż mam do zobaczenia znacznie więcej, niż już widziałam... Moim starym i wciąż jeszcze nie zrealizowanym marzeniem jest zobaczenie planbtacji wanilii w Meksyku. Moim ostatnim kaprysem jest Libia i Tunezja - oczywiście na razie z oczywistych względów tam nie jadę. Zamiast tego może być jakaś tajemnicza wyspa - np. Madera... albo Bornholm... albo Wolin...
Świat jest piękny! Jednak z mórz najbardziej lubię Bałtyk, a z gór - Sudety. I staram sie tam wracać tak często, jak tylko mogę.

Natasza
02-03-2011, 20:05
Serdecznie witamy. Ja też kocham Bałtyk, nasz polski i Wyspę Wolin. Bornholm polecam jak najbardziej.
Z Maderą gorzej bo prawie jej nie ma na rynku.

zdzicho alboom II
02-03-2011, 20:07
Witaj na pokładzie.

Czuję, że będziemy mieli tu z Ciebie duży pożytek.
Tak ładnie się przedstawiłaś.

Marko
02-03-2011, 22:12
Witamy i do udziału zapraszamy

jacky
04-03-2011, 22:24
zastanawiam się, czy zobaczymy tutaj jeszcze Nieobecnych ...
znanych nam bezdyskusyjnie pozytywnych i dyskusyjnie potraktowanych...
czy będą oni mieli sami odwagę się zjawić...
czy będą potraktowani neutralnie...
a ponadto, były osoby przez dłuższy czas współpracujące...
zabrakło im czasu ? motywacji ?
niektórych mogę zrozumieć, nieprzychylne losowo zdarzenia na przykład rodzinne im dane mogły zniechęcić do aktywności w sieci...
cóż - hobby turystyczne potrafi wciągnąć na długo ale też wyczerpać siły witalne...
czasami zmieniają się zainteresowania...
temat wart ( wg mnie ) kontynuacji...

Natasza
05-03-2011, 15:20
No coż, jakby powiedziała Nelly Rokita niektórzy stoją w rozkroku. Niektórzy są u Chorwatów i dla nas nie mają czasu. Niektórzy czekają na rozwój wypadków, nie chcą stawiać na źrebaka.

tomek1986x
07-03-2011, 21:23
Witam!
Jestem Tomek, kolekcjoner kapsli piwnych. Część z Was zapewne mnie kojarzy. Aktualnie w mojej kolekcji mam 3941 kapsli. Ciekawszą ich część możecie zobaczyć tutaj: https://picasaweb.google.com/tomek1986x/SERIENoTrade#
Pozdrawiam wszystkich,
Tomek

Natasza
07-03-2011, 21:41
Witamy. My cię skądś znamy.
I zapraszamy tu:
http://voyageforum.pl/forums/67-Dla-miłośników

Marko
08-03-2011, 22:12
Witaj Tomku

alboomosia
11-03-2011, 14:32
Chyba z pięć postów już napisałam, a dopiero teraz zorientowałam się, że mogę się tu przedstawić.

To właśnie ja z moim tatą Z A II przemierzyłam te wszystkie szlaki górskie w Bułgarii i na Ukrainie.

Ale teraz popiszę jeszcze trochę o USA.

Marko
11-03-2011, 17:35
Witaj i pisz,będę czytał

Boginka
16-04-2011, 11:08
Witam serrdecznie ;) Mam na imię Aldona i na forum trafiłam przypadkiem ;)

pixi
16-04-2011, 11:21
Witamy, mam nadzieje ze Ci sie tu spodoba i zostaniesz na stale.

grześku
16-04-2011, 13:08
Witam serrdecznie ;) Mam na imię Aldona i na forum trafiłam przypadkiem ;)

Witaj Boginka i zostań z nami :smile:

Natasza
16-04-2011, 13:23
Ja tam lubię przypadki bo zazwyczaj wynika z nich, coś dobrego.
Boginka, a czego szukałaś i gdzie, że do nas trafiłaś?

jacky
16-04-2011, 22:25
A może to na odwrót ?
To my czekamy na Boginię, jak starożytni na swojego Mesjasza...
Skoro już trafiło do nas "zdrobnienie" - witając - nie zagłaskajmy - dajmy szansę - może i na sukces ?

Marek
28-04-2011, 14:36
Witam serdecznie wszystkich.
Mam na imię Marek, jestem (jeszcze) studentem, moją wielką pasją są góry i morze.

zdzicho alboom II
28-04-2011, 16:10
Witaj Marku.
Bardzo się cieszę, że do nas trafiłeś.

pixi
28-04-2011, 16:30
Witaj Marku, na temat gor zdzicho alboom II i ja sluzymy pomoca, w miare mozliwosci.

Marko
29-04-2011, 22:05
I ja też serdecznie witam

biały murzyn
07-05-2011, 15:57
Jestem emerytem, zwiedzam RPA, miasto Durban. Interesuje mnie rozwój turystyki w Polsce na Mazurach i nad Bałtykiem.

zdzicho alboom II
07-05-2011, 16:01
Witaj na forum.
Mam nadzieję, że zaaklimatyzujesz się u nas na dobre i będziesz stałym uczestnikiem.

Natasza
07-05-2011, 16:16
Jestem emerytem, zwiedzam RPA, miasto Durban. Interesuje mnie rozwój turystyki w Polsce na Mazurach i nad Bałtykiem.

Proponuję zajrzeć do naszych krajowych działów:
http://voyageforum.pl/threads/831-Promocja-i-rozwój-turystyki

http://voyageforum.pl/threads/855-Promocja-i-rozwój-turystyki

Rozejrzyj się tam, a potem zadaj nam pytania-postaramy się odpowiedzieć.

Fila
15-05-2011, 23:13
Dobry wieczór,

jestem Fila,
mam 8 tygodni i jak zauważyłem nieco porąbanych rodziców.

By zminimalizować stresy związane z dorastaniem i jakimiś dziwnymi wyjazdami czasem tutaj coś odreaguje na klawiaturze...





ps)Fila to ksywa, jestem on,
nie ona.

jacky
15-05-2011, 23:21
Dobry wieczór,

jestem Fila,
mam 8 tygodni i jak zauważyłem nieco porąbanych rodziców.

By zminimalizować stresy związane z dorastaniem i jakimiś dziwnymi wyjazdami czasem tutaj coś odreaguje na klawiaturze...

rekord świata ( wiekowy ) do odnotowania w księdze Guinessa...

marta-la
03-06-2011, 20:14
Witajcie serdecznie.
Wujek google w poszukiwaniu informacji o Elbie przekierował mnie na Wasze forum i cudną fotorelację.
Od dawna mam w sobie wielkiego "szwendacza" a ponieważ właśnie wróciliśmy z włoskich wakacji zakochani w tym kraju po uszy i już planujemy następne chętnie zapoznam się z tą masą wiedzy jaką oferuje Wasze forum.
Kocham podróże te duże i te małe.
Dodam że moją wielką miłością jest... Słowacja i... Ojcowski Park Narodowy ;)
I fajnie że jest takie miejsce w sieci zrzeszające szwendaczowych świrów ;)
pozdrawiam

pixi
03-06-2011, 20:30
Witaj w naszym gronie.
Z pewnoscia znajdziesz tu pomysly na nastepne wojaze. Liczymy tez na relacje i zdjecia z rodzinnych podrozy zamieszczane u nas.

marta-la
03-06-2011, 21:07
Witaj w naszym gronie.
Z pewnoscia znajdziesz tu pomysly na nastepne wojaze. Liczymy tez na relacje i zdjecia z rodzinnych podrozy zamieszczane u nas.

W wolnej chwili obiecuję kilka relacji :)

carnivalka
03-06-2011, 21:45
Witam z przyjemnością Marto nowego zakręconego podróżnika i czekam na dalsze posty.

jacky
03-06-2011, 23:15
W wolnej chwili obiecuję kilka relacji :)

i trzymamy za słowo "napisane"...

Fila
04-06-2011, 11:18
W wolnej chwili obiecuję kilka relacji :)
Ogólnie nawet jak się wejdzie na ambicję to i tak 95% takich deklaracji pozostaje bez pokrycia....
Pani tutaj wpadła tylko zareklamować swoją stronkę... i nie ma w tym nic złego. Ale irygujące jest oszukiwanie... tak tak, napiszę w wolnej chwili. Tej wolnej chwili nie będzie, tu chodzi tylko o osobistą reklamę.
Wszak jakby miała być relacja, to zamiast odsyłacza do strony www byśmy mieli zaznacz, kopiuj, wklej... z gotowych już relacji.

Pani Marto, reklama niekomercyjna mile widziana, oszukiwanie nieznanych Ci osób - widziane już bardzo niemile.

marta-la
04-06-2011, 19:14
Ogólnie nawet jak się wejdzie na ambicję to i tak 95% takich deklaracji pozostaje bez pokrycia....
Pani tutaj wpadła tylko zareklamować swoją stronkę... i nie ma w tym nic złego. Ale irygujące jest oszukiwanie... tak tak, napiszę w wolnej chwili. Tej wolnej chwili nie będzie, tu chodzi tylko o osobistą reklamę.
Wszak jakby miała być relacja, to zamiast odsyłacza do strony www byśmy mieli zaznacz, kopiuj, wklej... z gotowych już relacji.

Pani Marto, reklama niekomercyjna mile widziana, oszukiwanie nieznanych Ci osób - widziane już bardzo niemile.
Nie spodziewałam się takiego powitania. Ostatnia rzecz o jakiej pomyślałam to reklama bo najzwyczajniej w świecie jej nie potrzebuję a blog to także miejsce z prywatnymi zdjęciami i relacjami stąd link. A to że relacje na forum nie pojawiły się z biegu od razu wynika stąd że weekend to czas który poświęcamy z rodziną właśnie na wędrówki i wycieczki a internet pozostaje nam wieczorem w biegu aby zaplanować nast dzień.
Link dla Twojego osobistego spokoju zlikwidowałam i nie ukrywam że po Twoim poście jest mi okrutnie przykro bo Widzisz nie zawsze ludzie są pazerni i podstępni, może to wynika z Twoich doświadczeń ale wyobraź sobie że czasami ludzie mają czyste intencje...
Jest mi po prostu przykro, mam w pewnej dziedzinie jedno z największych for w Polsce i nie wyobrażam sobie aby to ktoś kogoś przywitał.

pixi
04-06-2011, 19:24
Marta-la, nie przejmuj sie zbytnio sugestia Fila, ten osesek ( http://voyageforum.pl/threads/664-Salon-Prezentacji/page2 post 32 ) dopiero testuje atmosfere forum.
Z przyjemnoscia poczytamy twoje relacje i obejrzymy ladne zdjecia.

marta-la
04-06-2011, 19:27
Marta-la, nie przejmuj sie zbytnio sugestia Fila, ten osesek ( http://voyageforum.pl/threads/664-Salon-Prezentacji/page2 post 32 ) dopiero testuje atmosfere forum.
Z przyjemnoscia poczytamy twoje relacje i obejrzymy ladne zdjecia.

Nie ukrywam że ciśnienie mi skoczyło i do tego widzę po przeczytaniu postów Fila że nakarmiłam trolla który widzę że jest tu dla zabawy i poziomu forum z pewnością nie podnosi a tylko wystrasza Wam nowe osoby (jakoś nie bardzo podobają mi się określenia "homosie" itd) wrrrr

pixi
04-06-2011, 19:30
Dajmy podrosnac trollom... sami dokonaja wyboru... i znajda swoje miejsce...

Marko
04-06-2011, 21:28
Witaj marto-la

jacky
04-06-2011, 22:41
a ja jestem upierdliwy, stary a złośliwy dziadunio...
będę obserwować i punktować realizację obietnic...
chłop żywemu nie przepuści....

Fila
04-06-2011, 22:43
Nie ukrywam że ciśnienie mi skoczyło i do tego widzę po przeczytaniu postów Fila że nakarmiłam trolla który widzę że jest tu dla zabawy i poziomu forum z pewnością nie podnosi a tylko wystrasza Wam nowe osoby
A czymże zasłużyłem na ocenę trolla?
Tym, że zauważyłem słusznie, że 95% dopytywaczy/reklamowców nie wywiązuje się z takich obietnic?
Jeśli Pani ciśnienie podskoczyło to mimo wszystko sugeruje nie obrażać innych userów na forum tylko przełożyć to na wysiłek relacyjny,
bo cały czas dwumiesięczny osesek z jedną póki co podróżą na koncie ma więcej relacji tutaj niż Pani.
Czyny, nie słowa, Pani Marto-la :cool:



jakoś nie bardzo podobają mi się określenia "homosie" itd) wrrrr
Mnie też się na tym dziwnym świecie nie podoba wiele rzeczy, takie życie.
Ogólnie to jestem zdziwiony, że (jak się domyślam) tak tolerancyjna osoba jak Pani (bo dobrze rozumiem, że jest Pani osobą tolerancyjną, tak?) wykazuje tyle wrrr-nietolerancji dla innych postaw niż ogłupiająca poprawność polityczna.



Dajmy podrosnac trollom... sami dokonaja wyboru... i znajda swoje miejsce...I ty Brutusie...? :blushing:

pixi
04-06-2011, 23:02
Noz w wodzie...
Poczekamy, zobaczymy... "pazyjom, uwidim" to jest po rusku - wyjasnie dla tych co juz nie musieli...

Z reguly biore na wstrzymanie i czekam na ... ciag dalszy. Bardziej winnych "kat" juz ... zalatwil...
A wiec : nastepna relacja z podrozy... kto pierwszy ?

Fila
05-06-2011, 01:26
a ja jestem upierdliwy, stary a złośliwy dziadunio...
będę obserwować i punktować realizację obietnic...
chłop żywemu nie przepuści....
O widzę, że chociaż ten Pan ma normalne podejście do przelatujących różnych łobietnicek i łobietnicków :rolleyes:

Pozostaje zadać tylko logiczne pytanie: czy z tego powodu Pan Pixi i Pani Marta-la też nazwą Pana Jackyego trollem?

Natasza
12-06-2011, 10:33
A ja się cieszę, że pojawiła się marta-la. Zawsze mnie zdumiewają ci, którzy innym przypisują złe intencje, a sami swoich do końca nie odkrywają /jak Fila/.

Eldereth
30-06-2011, 23:06
Witam wszystkich :)

Fila
30-06-2011, 23:27
Witam wszystkich :)
Witamy
i szacunkujemy za szeroko rozumianą prezentację :smile:

Fila
03-07-2011, 01:13
Ogólnie nawet jak się wejdzie na ambicję to i tak 95% takich deklaracji pozostaje bez pokrycia....
Pani tutaj wpadła tylko zareklamować swoją stronkę... i nie ma w tym nic złego. Ale irygujące jest oszukiwanie... tak tak, napiszę w wolnej chwili. Tej wolnej chwili nie będzie, tu chodzi tylko o osobistą reklamę.

Pani Marto, reklama niekomercyjna mile widziana, oszukiwanie nieznanych Ci osób - widziane już bardzo niemile.
Dobra...
konkrety :rolleyes:

Minął miesiąc.
Po tym okresie można rzecz... że wszystkie cechy przypisywane przeze mnie... pani Marcie-la okazały się prawdą.
Nie ma żadnej jej relacji,
kłamała,
ściemniała,
dostała po uszach za reklamę własnej strony...
cóż... tak to bywa z internetowymi ściemniaczami.

Oczywiście co by nie było: do Marty-la pretensji żadnej nie mam, tak już ten typ ma, że musi się reklamować i oszukiwać osoby otwarte na świat...



Marta-la, nie przejmuj sie zbytnio sugestia Fila, ten osesek ( http://voyageforum.pl/threads/664-Salon-Prezentacji/page2 post 32 ) dopiero testuje atmosfere forum.
Z przyjemnoscia poczytamy twoje relacje i obejrzymy ladne zdjecia.

A ja się cieszę, że pojawiła się marta-la.
Dziwnie uczucie :cool: mieć lepszego nosa do ludzi niż Panie Moderatorki:closedeyes:

pixi
03-07-2011, 10:18
Po tym okresie można rzecz... że wszystkie cechy przypisywane przeze mnie... pani Marcie-la okazały się prawdą.
Nie ma żadnej jej relacji,
Oczywiście co by nie było: do Marty-la pretensji żadnej nie mam...

Fila, nie wymadrzaj sie z ocena nieznanych ci osob. Moga ci utrzec nosa.

Marte-la skutecznie wystraszyles i obraziles, przypisujac jej oszukancze zamiary. Tylko czas mogl pokazac prawde.

Stracila ochote na odwiedzanie forum, o czym osobiscie zawiadomila.

Czy oczekujesz podziekowan ?

Jest takie przyslowie : nie chwal dnia przed zachodem slonca. Dziala rowniez odwrotnie.

Fila
03-07-2011, 15:43
Fila, nie wymadrzaj sie z ocena nieznanych ci osob. Moga ci utrzec nosa.

Marte-la skutecznie wystraszyles i obraziles, przypisujac jej oszukancze zamiary. Tylko czas mogl pokazac prawde.

Stracila ochote na odwiedzanie forum, o czym osobiscie zawiadomila.

Czy oczekujesz podziekowan ?

Jest takie przyslowie : nie chwal dnia przed zachodem slonca. Dziala rowniez odwrotnie.
Zaraz zaraz...
rozumiem, że solidarność jajników i takie tam...
ale może by włączyć logikę?

Napisałem że 95%, a może nawet więcej, takich deklaracji w postach mających tylko zareklamować czyjś blog/stronę/firmę
jest deklaracjami bez pokrycie.
Z polskiego na nasze: to kłamstwa i mydlenie oczu.

Lubi Pani jak Panią traktują jak frajera?
Ja akurat nie....

Jeśli Marta-la byłaby w tych pozostałych 5% to zrealizowałaby swoją obietnicę...
a nawet jeśli jest osobą bardzo wrażliwą i delikatną (jak Pani sugeruje) to na pewno jeden głos demaskującego ją oseska wpłynąłby,
o ile miałaby "odrobinę uczciwości",
chociaż na skomplikowaną operację przeklejenia jakiejś relacyjki...
co za zamknąć usta trzymiesięcznemu oseskowi.

A swoją drogą...tak samo jak ja nie oczekuje podziękowań,
tak samo nie oczekujcie ode mnie współczucia dla
moderatorki wielkiego innego ogromnego big forum...
która mimo trzech miłych przywitań ogłasza emocjonalną kapitulację
i z płaczem (zakładając, że naprawdę wysłała jakiegoś pożegnalnego maila)
odchodzi potwierdzając opinię...za którą niby tak się obruszyła.

Wcale to nie romantyczne, raczej dziecinne i żenujące.

Oceniajmy pani Pixi ludzi po czynach i realizacji obietnic, a nie po nic nie znaczących planach i obietnicach.

pixi
03-07-2011, 15:54
Mail pozegnalny Marty-la byl prawdziwy.

A jakie byly jej prawdziwe intencje to juz sie pewnie nigdy nie dowiemy z w/w powodow.

Fila
03-07-2011, 16:11
Na pewno Natasza, jako właścicielka biura podróży,
potwierdzi że najgorszymi klientkami są rozkapryszone i obrażające się o wszystko damulki, którym nic nie pasuje i strzelają focha za co tylko się da.

Tak więc, skoro o intencjach...
jeśli mam rację...
to mamy 95% szans, że pozbyliśmy się z forum kłamcy i zwykłego spamera.

Jeśli nie ma racji
(zakładając te 5%)
to odeszła z forum emocjonalnie niedojrzała sfochowana panienka.

Sumując wychodzi równo 100% braku szans za żal z powodu "dramatycznej" rezygnacji spamera o nicku Marta-la.

Może logika jest dla utopijnej wiary z internetowe deklaracje bardzo bolesna... ale nikt nie mówił, że prawda w życiu zawsze musi być miła i przyjemna.

Marko
03-07-2011, 17:36
Z tego co ja pamiętam-osesek miał wyjechać
Skoro jest już na miejscu,może by coś skrobnął
Opisał gdzie i czym był i jak się czuje po wyprawie

Fila
03-07-2011, 17:41
Z tego co ja pamiętam-osesek miał wyjechać
Skoro jest już na miejscu,może by coś skrobnął
Opisał gdzie i czym był i jak się czuje po wyprawie
:lol:
Czy ja wyglądam na Oseska-la, że taki brak wiary w moje słowa?
Sugeruje zajrzeć tutaj:
http://voyageforum.pl/threads/2430-Bo%C5%BCe-Cia%C5%82o-pieluchy-i-Mala-Fatra
Skrobię wytrwale już czwarty dzień :cool:

Marko
03-07-2011, 17:53
Niedopatrzenie dzięki

nomadka
29-08-2011, 13:57
Cześć! dwa razy do roku pewna siła wewnętrzna i warunki zewnętrzne każą mi spakować torbę i jechać w świat. Bliski lub daleki, byle nowe miejsce, ludzie, budynki. Główną moją pasją jest robienie zdjęć oraz prowadzenie dziennika "pokładowego".

tomek1986x
29-08-2011, 16:51
Witaj nomadka!

Marko
29-08-2011, 17:43
Witaj nomadka - skoro zajmujesz się zdjęciami i prowadzeniem dziennika z chęcią poczytamy o tych wyprawach

grześku
29-08-2011, 17:55
Witaj nomadka!
Pisz i dziel się doświadczeniami z podróży.
Chętnie zaznajomimy się z Twoimi zdjęciami i przynajmniej fragmentami dziennika pokładowego :smile:

ZaaaaK
15-09-2011, 22:58
bry wszystkim;)
dołączam i pozdrawiam serdecznie;)
Krzysiek

zdzicho alboom II
15-09-2011, 23:16
Witaj.
Miłego przebywania z nami.

Fila
09-10-2011, 23:13
Dzień dobry.

Wróciłem od Babci.

Witam ponownie :cool:

Natasza
09-10-2011, 23:19
Cieszę się jak cholera!:lol:

Włodek
02-11-2011, 10:38
Cześć,
Jesteśmy fotografikami, żeglarzami, podróżnikami, dziennikarzami... Zaglądamy w sieci na różne fora o wojażach dalekich i bliskich, sami piszemy 4 fotoblogi o podróżniczożeglarskoprzyrodniczej :-) tematyce. Podoba nam się na voyageforum.
Pozdrowienia z Bieszczadów

grześku
02-11-2011, 11:30
Włodku witaj i pisz jak najwięcej :thumbupcool:

Marko
02-11-2011, 18:06
Witamy serdecznie

pixi
02-11-2011, 20:15
Włodku, witajcie na forum, liczymy na wasze fotografie.

jacky
02-11-2011, 20:29
Pozdrowienia z Bieszczadów

a ja liczę na opis zjawisk w obejściu...
od wielu już lat wybieram się w Beszczady i zawsze jakoś tam schodzi...

Włodek
03-11-2011, 08:22
a ja liczę na opis zjawisk w obejściu...

W obejściu ciągle Złota Polska Jesień, chociaż już widać, że pierwszy przymrozek i silniejszy wiatr zrzucą te piękne kolorki. Na razie jednak cieszymy się z nieoczekiwanego ciepła i podglądamy jelenie w lesie.

pixi
03-11-2011, 10:55
Czy podgladacie tego jelenia przez 1000 mm, czy wiecej ?

Włodek
03-11-2011, 14:57
Raczej 500 mm (dziś to trudno jednoznacznie powiedzieć, bo są różne matryce i przeliczniki. Ten sam obiektyw ma inną długość "efektywną" w zależności od aparatu, na który się go zamontuje)

pixi
03-11-2011, 15:20
Racja Wlodku, a o tym i podobnym to mozemy sobie pogawedzic tu:
http://voyageforum.pl/threads/1403-Porozmawiajmy-o-fotkach
albo tu :
http://voyageforum.pl/threads/174-Poradnik-fotograficzny

Anka2
16-11-2011, 06:36
Witam wszystkich forumowiczów.
Na forum trafiłam dzięki relacjom Pixi z podróży do Albanii. Jestem (jesteśmy, bo podróżujemy wspólnie z mężem) na etapie przygotowań do objazdówki po tym kraju. Miło spotkać się w gronie ludzi, którzy kochają podróże i jeszcze chcą podzielić się z innymi swoim doświadczeniem.
Próbuję swych sił, przy tworzeniu własnej stronki z relacjami z podróży - może ktoś, gdzieś, kiedyś z naszego doświadczenia skorzysta, tak jak my korzystamy z doświadczeń innych Internautów.
Kłaniam się pięknie - Anka2

Marko
16-11-2011, 06:58
Witaj Aniu 2

pixi
16-11-2011, 13:16
Witaj Anka2, my juz sie znamy! Rozgosc sie tutaj.

Anka2
16-11-2011, 14:28
Dzięki za miłe przyjęcie.

jovi
11-01-2012, 18:05
Czesc wszystkim:)
Jestem Jovi i od ponad roku mieszkam w poludniowej Francji a dokladnie w pieknym regionie Langwedocja Rusilion a jeszcze dokladniej w miescie Narbonne :)
Moje doswiadczenia zwiazane z przeprowadzka i zyciem we Francji opisuje na blogu, zapraszam, zerknijcie www.jova6.bloog.pl
Jesli mielibyscie jakies pytania sluze odpowiedzia :)

zdzicho alboom II
11-01-2012, 19:29
O nie nie. Na twoim blogu o nic nie będziemy cię pytać.
Chcesz to pisz u nas a nie to nie.

Fila
11-01-2012, 23:49
O nie nie. Na twoim blogu o nic nie będziemy cię pytać.
Chcesz to pisz u nas a nie to nie.
Ulala... jak miło, że nie ja tylko nie zachwycam się osobami reklamującymi tutaj swoje strony :wink:

jacky
11-01-2012, 23:57
reklama dźwignią handlu...

jeszcze za Gierka Edka to powiadali...

waldy
16-01-2012, 21:59
Witam wszystkich
Jakoś ostatnio czegoś mi brakowało i dzisiaj odkryłem czego i chyba to znalazłem.
Przez ostatnie lata na rożnych forach w długie jesienno-zimowe wieczory ogrzewałem się a przede wszystkim szukałem natchnienia i informacji na swoje letnie wypady czytując relacje m. inn. Jackiego, Carnivalki, Grześku. W tym roku nijak nie mogłem znaleźć gdzie też wojażował Jacky wespół z Marylą. W końcu, skoro sama relacja Jackiego mi nie weszła w monitor to skorzystałem z dobrodziejstwa wyszukiwarki i już wiem gdzie i kiedy a za chwilę poznam szczegóły. Super że znowu Turcja bo również myślę tam wrócić. Pomyślałem że może warto się zalogować by nie wyszło że podsłuchuję jak nie przymierzając - przez dziurkę od klucza.

Marko
18-01-2012, 13:15
Witaj i także podziel się swoimi relacjami wakly

jacky
18-01-2012, 22:56
Witam wszystkich
Przez ostatnie lata na rożnych forach w długie jesienno-zimowe wieczory ogrzewałem się a przede wszystkim szukałem natchnienia i informacji na swoje letnie wypady czytując relacje m. inn. Jackiego, Carnivalki, Grześku. W tym roku nijak nie mogłem znaleźć gdzie też wojażował Jacky wespół z Marylą. W końcu, skoro sama relacja Jackiego mi nie weszła w monitor to skorzystałem z dobrodziejstwa wyszukiwarki i już wiem gdzie i kiedy a za chwilę poznam szczegóły. Super że znowu Turcja bo również myślę tam wrócić.
Witaj...
miło ( podbechtana lekko ambicja ) posłuchać ... przeczytać Twoje słowa...
ja sam - no nie - nie sam jeno z marylą wojażuję sobie po świecie i po forach...
a jak wiadomo - dla towarzystwa cygan dał się...
chyba leciutko sobie zmieniłeś nicka ale i tak jesteś rozpoznawalny...
witaj w szacownym gronie, które i samo wojażuje i pomaga innym swoimi radami...
sugeruję, byś ujawnił nie swoje "agenturalne powiązania" ale tegorocznych ciepłych miesięcy plany wojażowania...

jacky
19-01-2012, 21:45
taka mała refleksja ...
tak jak pola medialne - tv - radio - newspapery - zostały podzielone ...
podobne zjawiska obserwuje się w sieci forum'ów wyspecjalizowanych...
"ukąszone" zostało już spore pole z rynku przez VF...
na ile więcej zostanie wywalczone kolejne pole position ?
z czasem następuje przemieszczenie się userów między forum'ami...
ale też znaczna część - chyba z wygodnictwa - bo trudno znaleźć inne wytłumaczenie - pozostaje na swoim....
skąd my to znamy ?
więc jakie to bywa owe inne wytłumaczenie ?

carnivalka
21-01-2012, 17:38
Witaj Waldy,Bardzo miłe słowa.

waldy
24-01-2012, 10:40
Dziękuję za miłe powitanie.
Za parę dni wybieram się z moją familią na dosłownie kilka dni do Andaluzji, więc obiecuję kilka zdań i zdjęć z niekoniecznie gorących w tej porze roku Cordoby i Grenady.
pozdrawiam

jacky
24-01-2012, 21:00
obiecuję kilka zdań i zdjęć z niekoniecznie gorących w tej porze roku Cordoby i Grenady.


trzymamy za słowo !!

Anouk
11-06-2012, 16:53
Cześć :smile: mam 23 lata, bardzo lubię podróżować i mam nadzieję, że znajdę tutaj różne ciekawe porady na temat miejsc, które chciałabym zobaczyć :biggrin:

zdzicho alboom II
11-06-2012, 17:40
Witaj.
Jestem pewny, że znajdziesz.
I byłoby nam bardzo miło, gdybyś pisała u nas o swoich dotychczasowych podróżach.

Na fejsbookach to my się nie znamy i z góry mówię, że nie będziemy twojego czytać, bo mamy dosyć czytania u nas.
A być może nawet skasujemy ci tę reklamkę.

Marko
11-06-2012, 23:43
Anouczku pisz tu czekamy na relacje

Anouk
12-06-2012, 09:39
Nie rozumiem czemu mielibyście kasować mi moją sygnaturę. Nikogo nie namawiam do wchodzenia na facebooka...

zdzicho alboom II
12-06-2012, 13:00
W naszym regulaminie jest napisane, że w sygnaturze nie wolno umieszczać reklam nawet bez namawiania do wchodzenia na nie.
Zatem jeszcze raz proszę przenieś przynajmniej część fejsbooka do nas, a wtedy chętnie poczytamy.

anika
16-07-2012, 21:30
Cześć - jestem tutaj od niedawna - znalazłam się przypadkiem i zamierzam zostać ;) mam pewien problem ze sobą - nie umiem za długo siedzieć w domu - podróże są dla mnie lekarstwem na wszystko - małe i te większe.
Mam nadzieję, że znajdę tutaj inspiracje i ciekawe relacje.

Miło mi was poznać !

grześku
16-07-2012, 22:24
Zostan z nami!
Powertuj troche na forum a z pewnoscia znajdziesz podroznicze inspiracje :smile:

jacky
16-07-2012, 22:34
Cześć - jestem tutaj od niedawna - znalazłam się przypadkiem i zamierzam zostać ;) mam pewien problem ze sobą - nie umiem za długo siedzieć w domu - podróże są dla mnie lekarstwem na wszystko - małe i te większe.
Mam nadzieję, że znajdę tutaj inspiracje i ciekawe relacje.

Miło mi was poznać !

już większych furiatów - turystów / nie znajdziesz na świecie....
witaj w rodzince...
PS - w jaką stronę świata teraz Cię ciągnie ?

anika
17-07-2012, 13:47
Wyspy Owcze - ciągną mnie najbardziej (w tej chwili) ale na ten wyjazd jeszcze trochę poczekam

zdzicho alboom II
17-07-2012, 17:40
No i pięknie.
Mamy prawdziwą podróżniczkę.

jacky
17-07-2012, 22:29
Wyspy Owcze - ciągną mnie najbardziej (w tej chwili) ale na ten wyjazd jeszcze trochę poczekam

zabrałbym się chętnie w roli pasterza owych owieczek, ale na pewno maryla mi nie pozwoli...
zatem pozostaje czekać, czekać, czekać...
na relację...

Wodnik
19-09-2012, 18:26
Z ogromną przyjemnością dołączam (jeśli się zgodzicie) do V-F i będzie mi niezmiernie miło skromnie przycupnąć w loży "podróżujących z dziećmi".
Pozwólcie, że czasami dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji, a może uda się też co nieco skrobnąć w temacie forum.

Jeśli chodzi o mnie - jestem skromnym urzędniczyną bez nałogów. Z wyjątkiem męczącego najbliższe otoczenie popędu do poznawania świata i jego skarbów :rolleyes:

Miło mi, że znajduję tu grono o podobnej przypadłości. Witajcie!

Natasza
19-09-2012, 18:54
Z takim popędem to cię przyjmiemy ochoczo:biggrin:

jacky
19-09-2012, 19:25
Z ogromną przyjemnością dołączam (jeśli się zgodzicie) do V-F i będzie mi niezmiernie miło skromnie przycupnąć w loży "podróżujących z dziećmi".
Pozwólcie, że czasami dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji, a może uda się też co nieco skrobnąć w temacie forum.

Jeśli chodzi o mnie - jestem skromnym urzędniczyną bez nałogów. Z wyjątkiem męczącego najbliższe otoczenie popędu do poznawania świata i jego skarbów :rolleyes:

Miło mi, że znajduję tu grono o podobnej przypadłości. Witajcie!

witaj...
miejsca w pracowni i czytelni jest jeszcze sporo...
ale cuś mi się zdaje, że Twój nick nie jest mi obcy, chyba gdzieś Cię widziałem w necie - nie mogę sobie tylko skojarzyć gdzie ?
witaj na pokładzie...
przed nami zimowe - długie wieczory - czas wspomnień i planów ...

Wodnik
19-09-2012, 19:36
Witaj jacky!

Pamięć Cię nie myli :biggrin:

Co nieco zaglądałem w swoim czasie na TV. Ale jakoś tam opustoszało i zrobiło się smutno. A tu widzę - same znajome nicki!
Jestem trochę zapóźniony, bo widzę, że VF działa już ponad 1,5 roku.
No ale kto zjada ostatki...

:29:

Widzę, że w tym roku zawitałeś nad Bosfor! Stare dobre klimaty...

jacky
19-09-2012, 22:36
Witaj jacky!Widzę, że w tym roku zawitałeś nad Bosfor! Stare dobre klimaty...

a jakże by...
i pamiętam, że masz nade mną przewagę - bo byłeś w piekle i w niebie...

:scared:

oczywiście w ichnich jaskiniach...

:laugh:

bosonoga
02-10-2012, 10:03
Dzień dobry, ja tu nowa :-) Planuję wyprawę na Ukrainę, być może uda się jeszcze w tym roku, a w maju przyszłego zwiedzam Węgry - oczywiście z mapą po bezdrożach.

Natasza
02-10-2012, 10:19
Witamy i zapraszamy w takim razie pod Ukrainę i pod Węgry:smile:

jacky
18-10-2012, 20:06
taż trzeba przywitać na pokładzie VFR - Dziennikę, po chwilowym "boczeniu się" dołączyła...

:smile::smile::smile:

Zycia1221
04-12-2012, 13:22
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem Kamila, pragnę dużo podróżować. Co z tego wyjdzie, nie wie nikt. Myślę, że to forum to dobry początek :)

pixi
04-12-2012, 13:59
Witaj Kamilo, gratulujemy wyboru.

jacky
04-12-2012, 23:40
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem Kamila, pragnę dużo podróżować. Co z tego wyjdzie, nie wie nikt. Myślę, że to forum to dobry początek :)

Kamila fruwa po tylu forumach, że nie sposób nadążyć....
dopiero co Ją na geozecie uściskałem ...
ale póki co - jest jeszcze bez zgody rodziców na samodzielne podróżowanie...
tym nie mniej jeszcze bardziej zobaczymy jak sobie radzi w oglądaniu świata pod skrzydłami rodziców...
alleluja ...

Zycia1221
07-12-2012, 13:03
Kamila fruwa po tylu forumach, że nie sposób nadążyć....
dopiero co Ją na geozecie uściskałem ...
alleluja ...

Widzę, że fruwamy oboje :)

zdzicho alboom II
07-12-2012, 14:14
Zycia, nie fruwaj.
Jak chcesz podróżować, to podaj ewentualne destynacje i fascynacje.

Naomi
14-02-2013, 10:29
Witajcie wszyscy bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłużej :)

jacky
14-02-2013, 10:34
Witajcie wszyscy bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłużej :)



witamy - zastanawiając się, czy nie przypadkiem patronkę działu hippicznych wojaży po kraju i świecie ?

:smile: ....:loveeyes:..

pixi
14-02-2013, 10:38
Witaj Naomi, rozgosc sie.

Naomi
15-02-2013, 17:21
jacky - raczej nie :)

Nodar
15-02-2013, 23:21
Witam

Nazywam się Krzysztof, podróżuję od zawsze, od niedawna z dziećmi, pozdrawiam!

pixi
15-02-2013, 23:26
Witaj, podzielisz sie z nami swoimi podrozami ? Zapraszamy.

kowalskas
11-03-2013, 09:28
Witam wszystkich forumowiczów :)

jacky
11-03-2013, 09:51
witamy cwaniaczka z stopką reklamową do kasacji :-)

no i już, gilotynka spadła....



:w00t::w00t::w00t::w00t:

tammam
17-03-2013, 16:08
Cześć :) Jestem Anka - zakochana w Skandynawii 35-letnia, zabiegana mama. Miło Was poznać forumowicze :)

pixi
17-03-2013, 16:18
Milo nam bedzie Ciebie poznac, napisz nam cos wiecej.

Hanna
05-04-2013, 07:44
Cześć, mam na imię Hanna,
pozdrawiam wszystkich i przeskakuje do Włoch

Natasza
05-04-2013, 08:39
Cześć, buszuj sobie do woli:smile:

Malta
19-04-2013, 19:51
Malta czyli Matylda :) Cześć! Witam Was wszystkich wiosennie :)

jacky
19-04-2013, 22:06
witamy...
a jak Matylda opisze lato ?

smok_wawe
06-05-2013, 15:45
Witam serdecznie całe Forum

Mam na imię Krzysiek, normalnie piszę pod nickiem smok_wawelski tu Forum mnie troszeczkę skróciło :-) nie szkodzi :-)
Mieszkam W Krakowie, turystycznie ewoluowałem od szmatki nad głową poprzez przyczepkę namiotową a obecnie przyczepa kempingowa.

Pozdrawiam wszystkich turystów Krzysiek

pixi
06-05-2013, 15:51
Witaj smoku wawelski, dmuchnij nam kilka twoich historyjek spod szmatki i przyczepy.

ToGliwice
08-05-2013, 09:16
Witam,nazywam się Tomek pochodzę z Gliwic,moją pasją jest spędzanie wakacji na Bałkanach w tym roku wybieram się po raz drugi do Albanii (pierwszy raz 2010) chętnie podzielę się informacjami na temat tego wspaniałego kraju.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz administratorkę Natasze która wykonała super robotę na tym forum.

Natasza
08-05-2013, 09:36
To ja ci już podrzucam te Albanię, czekamy na opis:biggrin:
http://voyageforum.pl/forums/41-Albania

AgaTa
26-05-2013, 12:34
hejos :)
Przyprowadziła mnie tutaj opowieść Grześka z Omanu, dokąd wybieram się w październiku.
Poza tym szukam inspiracji do dalszych podróży oraz czekam aż Jemen otworzy przede mną swoje bramy...no i zawsze miło poczytać, gdzież to ludziska podróżują :)
Zatem witajcie :)

pixi
26-05-2013, 12:55
Zatem, witaj AgaTo i rozgosc sie.

Fila
27-05-2013, 21:09
hejos :)
Przyprowadziła mnie tutaj opowieść Grześka z Omanu, dokąd wybieram się w październiku.
Poza tym szukam inspiracji do dalszych podróży oraz czekam aż Jemen otworzy przede mną swoje bramy...no i zawsze miło poczytać, gdzież to ludziska podróżują :)
Zatem witajcie :)

Do dalszych podróży?
Może pochwal się tymi bliższymi chociaż?

Chętnie tu poczytamy i pooglądamy... wszak nie tylko Ty szukasz cały czas inspiracji :cool:

jacky
27-05-2013, 21:12
Poza tym szukam inspiracji do dalszych podróży oraz czekam aż Jemen otworzy przede mną swoje bramy...no i zawsze miło poczytać, gdzież to ludziska podróżują :)
Zatem witajcie :)

witomy, witomy - ale z tym Jemenem przyjdzie długo poczekać...
jakiejsik korsarze, piraty i inni terroryści ponoć tam grasują...
:w00t:

AgaTa
28-05-2013, 20:48
Do dalszych podróży?
Może pochwal się tymi bliższymi chociaż?
owszem dalszych, w sensie następnych, bo na te bliższe to jeździłam jak mama i tata nie pozwalali mi jeździć na te dalsze :P
Pochwalę się, pochwalę, muszę tylko obczaić tu gdzie, co i jak i naumieć się jak wklejać fotki pod postem :)


witomy, witomy - ale z tym Jemenem przyjdzie długo poczekać...
jakiejsik korsarze, piraty i inni terroryści ponoć tam grasują...
:w00t:
ano wim, wim panocku... pocekom ;)

alboomula
10-06-2013, 19:40
Mam na imię Ula.
Jestem już pełnoletnia, zdałam maturę w tym roku i mogę już pić piwo z moim ukochanym dziadkiem podczas górskich wypraw.
Nie mam takiego talentu pisarskiego jak moja ciocia Gosia Alboomosia, ale spróbuję może kiedyś coś napisać, w końcu Mickiewicz tez nie pisał tak od razu, tylko stopniowo się rozwijał.

jacky
10-06-2013, 20:18
witamy Ulę Albumową...
nie od razu Kraków i Warszawę zbudowano więc kiedyś trzeba postawić ten pierwszy krok...
ale nie tylko górskie wycieczki nas interesują - po prostu zwiedzanie, poznawanie świata i ludzi...
taka sobie kombinacja zjawisk nas otaczających...
więc dajemy dobrego kuksańca literackiego na trasę :-)

zdzicho alboom II
10-06-2013, 23:10
Bardzo proszę wszystkich nowych, którzy się tu rejestrują o niewstawianie od razu w pierwszym poście lub w pierwszej piątce postów jakichś ukrytych reklam swoich blogów lub miejsc noclegowych. Jeśli już musicie coś zareklamować możecie to zrobić w postaci jawnej i niech to będzie coś od was.
Może to wyglądać na przykład tak
http://voyageforum.pl/threads/4608-Jawna-reklama-kopalni-z%C5%82ota-w-Z%C5%82otym-Stoku?p=44674#post44674

Gdybyście nie chcieli robić takiej długiej reklamy możecie zrobić krótszą
http://voyageforum.pl/threads/4610-Willa-K%C5%82odzko-Zacisze-polecam
nawet jednopostową. ale zawsze musi być spełniony warunek, że musicie udokumentować pobyt własnymi zdjęciami i wrażeniami.

Fila
11-06-2013, 07:55
Bardzo proszę wszystkich nowych, którzy się tu rejestrują o niewstawianie od razu w pierwszym poście lub w pierwszej piątce postów jakichś ukrytych reklam swoich blogów lub miejsc noclegowych. Jeśli już musicie coś zareklamować możecie to zrobić w postaci jawnej i niech to będzie coś od was.
Może to wyglądać na przykład tak
http://voyageforum.pl/threads/4608-Jawna-reklama-kopalni-z%C5%82ota-w-Z%C5%82otym-Stoku?p=44674#post44674

Gdybyście nie chcieli robić takiej długiej reklamy możecie zrobić krótszą dwupostową
http://voyageforum.pl/threads/4610-Willa-K%B3odzko-Zacisze-polecam?p=44682#post44682

albo nawet jednopostową. ale zawsze musi być spełniony warunek, że musicie udokumentować pobyt własnymi zdjęciami i wrażeniami.

Brawo.

Nareszcie jasne i otwarte postawienie sprawy - irytujące są takie matoły co to wpadają na forum, niby bezinteresownie zagadują...a tak naprawdę to tylko reklama czegoś tam.

Od razu mnie się spamer Martusia-la przypomniała :wink:
http://voyageforum.pl/threads/664-Salon-Prezentacji/page3

zdzicho alboom II
18-06-2013, 19:58
Ale co z tego.
Dzisiaj ciapeka się znowu odezwała, na 8 postów ma 8 reklam w tym 5 takich samych.

marika
15-07-2013, 11:48
Cześć, witam wszystkich :))) Nie wiem czemu wcześniej nie odkryłam tego forum!
Jestem mieszczuchem, ale uwielbiam podróże - zarówno te agroturystyczne jak typowo turystyczno-hotelowe :)))
Ze wszystkich wojaży najlepiej wspominam wyprawy do: Biebrzy, Zakopca, Rzymu i Londynu - zupełnie odmienne klimaty, ale każde z tych miejsc ma w sobie coś nieuchwytnego.
W wolnych chwilach wzdycham do zdjęć i relacji na blogach i portalach turystycznych :)

Natasza
15-07-2013, 12:08
Witamy, do relacji zapraszamy:rolleyes:

Mariko
01-08-2013, 12:16
Witam wszystkich :-)
Uwielbiam podróżować i zwiedzać. Zawsze organizuję podróż sama, bez biura podróży: wyszukuję jak najtańszy lot, sprawdzam sama hotele, atrakcje, przeliczam budżet na wyprawę... choć wiele jeszcze przede mną, to być może i moje posty komuś się przydadzą, bo zazwyczaj zwiedzam dość intensywnie i dokładnie mam wszystko skalkulowane. Myślę, że sama znajdę tu wiele porad, z których skorzystam :-)

Natasza
01-08-2013, 12:24
:smile:Czekamy na posty i witamy.

jacky
03-08-2013, 22:12
Witam wszystkich :-)
Uwielbiam podróżować i zwiedzać. Zawsze organizuję podróż sama, bez biura podróży: wyszukuję jak najtańszy lot, sprawdzam sama hotele, atrakcje, przeliczam budżet na wyprawę...

to też jest opcja mocno wymagająca pracy...
ciekawi mnie jak to wszystko łączysz i jakie uzyskuje efekty...

jacky
14-08-2013, 13:19
Pomimo nieświadomości zagrożenia i szukania atrakcji robiliśmy zdjęcia chińskiej jednostce wojskowej w Szanghaju...




chętnie byśmy te fotki zobaczyli :-)

jacky
14-08-2013, 13:21
w odstępie prawie 2 tygodni przywitały się nami Marika i Mariko ...
czyżby zbieg okoliczności ?

salvador
26-08-2013, 17:22
cześć wszystkim,

trafiłem na forum przypadkiem, grzebiąc w internecie w poszukiwaniu informacji o moich ukochanych Bałkanach - a skoro juz dotarłem tutaj, postanowiłem zostać, przyglądać się, może czasem dodać coś od siebie albo skorzystać z wiedzy innych.
jak wspomniałem - uwielbiam Bałkany - odwiedzone już autostopem, motocyklem, samochodem (został jeszcze rower? ;)). i ciągle mi ich mało, więc kombinuje jak by tam wrócić niedługo a z czasem zaszczepić mojemu, małemu jeszcze synkowi, upodobanie do tych rejonów.

pozdrawiam,
t.

jacky
26-08-2013, 20:38
witamy serduchno...
jest tu co nieco bałkanistów poczynając od Rodopów a nie kończąc wojażu..
przydaloby się byś w autorskim wątku - takim samoistnym blogu - przedstawił swoje bałkańskie fascynacje :-)

dorota-k
30-08-2013, 15:55
Dzień dobry z tej strony Dorota.
Żyję walizkami i na walizkach i cieszę się, że moje życie kręci się wokół kuli ziemskiej <3

jacky
30-08-2013, 21:46
...moje życie kręci się wokół kuli ziemskiej <3

witamy księżycównę :-)

Fila
31-08-2013, 12:43
witamy księżycównę :-)

Moim zdaniem nie....
moim zdaniem jest duża szansa, że witamy spamerównę.

Jak kogoś życie kręci się dookoła świata to zazwyczaj pochwali się, że udało się zrealizować taką podróż lub było się w tylu a tylu krajach.
Tutaj tak podkreślane życie na walizkach i z walizkami, dokładając drugi wpis pani Doroty-K, sugeruje, że Pani tu wpadła delikatnie zareklamować swoje walizeczki z makaroniarskiej firmy, której dziwnej trafem dystrybucją się mniej lub bardziej bezpośrednio zajmuje.

Trzymam kciuki bym się mylił i mógł poczytać fajne relacje,
ale mój malutki nosek bezczelnie mi "imtupuje" coś innego.

jacky
31-08-2013, 22:42
witamy spamerównę.


czy ktoś pamięta takie porzekadło - wystrzelić koguś na księżyc ?

:w00t: .....

jacky
31-08-2013, 22:44
Jak mi kumpel pendrive'a podrzuci z fotkami to wrzucę.

koleś olał ?

IVONA
22-09-2013, 12:57
Witam na tak fajnym portalu znalazłam się tutaj poszukując informacji o wyspie Św. Michała. Planuję tam się wybrać to piękne i magiczne miejsce.
pozdrawiam wszystkich pasjonatów obcowania z pięknem naszego świata czyli Was :) Iv.

Natasza
22-09-2013, 13:40
Cieszymy się, że na coś mogliśmy się przydać:rolleyes:

jacky
28-09-2013, 22:57
poszukując Św. Michała.
Planuję tam się wybrać to piękne i magiczne miejsce.


czy będzie reportaż z spotkania Ivony z Św. Michałem ?
:w00t:

wisienka6
14-10-2013, 14:19
Witam, jestem tutaj nowa, więc chciałam wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić. Miło mi, że mogę do Was dołączyć i wierzę, że na tym forum spędzę miło czas:)

pixi
14-10-2013, 14:52
Witaj wisienka6, tez chcemy spedzic milo czas z toba. Moze napisz nam na poczatek cos o swoich podrozach i pokaz zdjecia.

ladyred
07-11-2013, 13:46
Dzień dobry wszystkim , cześć jestem tu nowa, podróże lubię, aczkolwiek na każda muszę zbierać fundusze do świnki skarbonki razem z narzeczonym uwielbiamy być w nowych miejscach nawet jeśli to są małe wioseczki oddalone od nas tylko 20-30 km. w Podróżach lubię patrzeć na innych ludzi ich reakcje, zachowania, sposób ubierania się mówienia, generalnie lubię obserwować społeczeństwo i jego zwyczaje. Lubię tez być w danym miejscu i poznać historię tego miejsca.

zdzicho alboom II
07-11-2013, 14:34
Dzień dobry, bardzo ładnie zaczęłaś.
Prosimy o kontynuację wątków wraz obszernymi relacjami i zdjęciami.

Adelcia
13-11-2013, 09:57
Witam wszystkich :)

suselka
13-10-2014, 10:29
Witam wszystkich :)

martyna76
18-01-2017, 10:58
Cześć wszystkim użytkownikom :)

jacky
18-01-2017, 22:32
Cześć wszystkim użytkownikom :)

witamy - jakie tematy turystyczne Cię ciekawią ?

yoland
07-02-2017, 13:04
Cześć wszystkim :)

pixi
07-02-2017, 17:43
Witamy, mamy nadzieje ze znajdziesz interesujace Cie tamaty i bedziesz tu czesto zagladac.

pixi
15-04-2019, 19:31
Zapraszamy na zmodernizowaną wersję forum :

http://forumbis.voyageforum.pl