PDA

Zobacz pełną wersję : Historia Voyageforum



Natasza
11-02-2011, 09:39
Wystartowaliśmy w czwartek 3 lutego 2011 roku !
A decyzję o utworzeniu własnego miejsca w necie podjęliśmy na początku stycznia.
Voyageforum tworzą pasjonaci podróży po świecie, otwarci na nowe doświadczenia.
Voyageforum ma być miejscem spotkania ludzi ciekawych, ludzi którzy chcą podzielić
się swoimi podróżniczymi doświadczeniami z innymi, czerpiąc z tego radość.
Voyageforum tworzy grupa zaprzyjaźnionych osób, podróżujących po świecie, którzy
mają czas i ochotę uczestnictwa w portalu społecznościowym, jakim jest każde forum,
w tym podróżnicze.

Natasza
11-02-2011, 09:48
Jakie mamy założenia, cele na najbliższy rok?

Chcemy rzetelnie, solidnie informować i odpowiadać na każde postawione u nas pytanie.
Chcemy promować Polskę, ale i odkrywać przed Użytkownikami piękne miejsca w Europie
i na świecie. Chcemy, tym samym, zaistnieć na dobre w internecie i wypracować sobie
miano stałego miejsca spotkań podróżników.

Jesli kochasz podróże tak jak my, dołącz do nas!

Natasza
11-02-2011, 09:50
"Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej."

Ryszard Kapuściński

jacky
13-02-2011, 22:06
tak po cichu klikając w klawiaturę...
decyzja startowa była dużo, dużo wcześniejsza...
każde z nas ma swoje wojażerskie notacje na poziomie roku 2004, 2005, 2006...
a może i wcześniejsze...
a teraz liczy się po prsotu dorobek na voyageforum...
z czasem będziemy owe dni wspominać..
z łezką oku i kufelkiem browara...
o ile pan doctor Alzheimer pozwoli....

Natasza
20-02-2011, 20:17
Nowym Moderatorem Voyageforum został Marko, witamy serdecznie.

Marko
20-02-2011, 20:20
Dziękuje za zaufanie -współpraca z Wami jest fantastyczna :thumbupcool:

carnivalka
20-02-2011, 20:29
Marko ,kawał porządnego z Ciebie faceta ,zasługujesz na wszystko co najlepsze.:thumbupcool::tongue2:

jacky
20-02-2011, 20:36
Marko ,kawał porządnego z Ciebie faceta ,zasługujesz na wszystko co najlepsze.:thumbupcool::tongue2:

właściwy czlowiek na właściwym miejscu...

zdzicho alboom II
20-02-2011, 21:31
Marko, gratuluję.

Marko
21-02-2011, 05:45
Dziękuje Wszystkim - współpraca z Wami to czysta przyjemność

Natasza
30-05-2016, 12:25
Rozpoczyna się procedura przenosin na nowy serwer. Przed nami 14 dni testowe, które pewnie zaczną się liczyć od jutra.

jacky
30-05-2016, 21:47
3mam kciuki za powodzenie i będę obserwować skutki ...
Damy radę :-)

Natasza
04-06-2016, 09:37
Przejściowo, jak sądzę, wróciliśmy do korzeni czyli do biuletynowego forum. Wszystko dlatego, że zmieniałam serwer bo szukałam tańszego rozwiązania. Miałam do wyboru: zamknąć forum na kłódkę lub znaleźć tańszego dostawcę hostingu.
Przechodzimy, od 30 maja, okres 14-dniowego testu dla forum u nowego dostawcy. Mam nadzieję, że niebawem wrócimy do naszej grafiki.

Natasza
08-06-2016, 14:22
Chciałam podziękować firmie Webidea, która pomogła nam w kłopocie i przywróciła forum do stanu właściwego. Ta firma zrobiła nam projekt graficzny, to u nich mieliśmy serwer przez 5 lat. Zawsze współpraca była wzorcowa i można było liczyć na ich pomoc techniczna. Za 5 lat wspólnego funkcjonowania, mieliśmy jedna awarię forum, ale na niedługo. Do tego, przez ostatnie cztery miesiące nie płaciliśmy za korzystanie z serwera, dzięki czemu nasze forum przetrwało. Dziękujemy i polecamy solidną firmę, Webidea.

pixi
15-04-2019, 18:34
Zapraszamy na zmodernizowaną wersję forum :

http://forumbis.voyageforum.pl