+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Jak dojechać do Gruzji?

  1. #16
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    W związku z ogłoszonym przez Media rozszerzeniem siatki połączeń przez WIZZAIR i tanimi lotami na trasie Warszawa-Kutaisi-Warszawa sprawdziłem przykładowy termin, który mamy już zarezerwowany w Locie.

    Cena WIZZAIR przy grupie 16 dorosłych osób, w czerwcu na 15 dni wychodzi taka sama lub droższa!

    Bilet - 808 zł
    Odprawa - 45 zł
    Bagaż - 316 zł
    Opłata za wystawienie biletu - 72 zł

    = 1241 zł
    Ostatnio edytowane przez Nodar ; 20-02-2013 o 10:58

  2. #17
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Nie tak dawno linia lotnicza Wizz Air ogłosiła otwarcie nowego, całorocznego połączenia z Katowic do Bergen, a już poszerza ofertę o kolejny kierunek. z lotniska w Pyrzowicach dolecimy teraz nawet do Gruzji! Od 18 maja do Kutaisi w Gruzji będzie można polecieć dwa razy w tygodniu.

    Trasa obsługiwana będzie we wtorki i soboty. Wyloty do Gruzji z Katowice Airport zaplanowano na godz. 00.50 (godziny w czasie lokalnym), zaś przylot na miejsce o godz. 6. Samolot w drogę powrotną będzie wyruszać o godz. 6.30, a lądowanie w Pyrzowicach zaplanowano na godz. 7.45.
    Bilety z Katowice Airport do Kutaisi dostępne są już w systemie rezerwacyjnym linii Wizz Air na stronie www.wizzair.com

  3. #18
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437
    czy i jak to jest możliwe, że dopiero teraz informacja w mediach ?
    a już nie ma tiketów ?
    mam na myśli relację z Pyrzowic ...
    jakie mechanizmy tutaj rządzą ?
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  4. #19
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Z Pyrzowic do Kutaisi są miejsca. Gorzej z Okęcia do Tbilisi i Erewania / LOT/.

  5. #20
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Cytat Napisał Natasza Zobacz post
    Z Pyrzowic do Kutaisi są miejsca. Gorzej z Okęcia do Tbilisi i Erewania / LOT/.

    Nie ma co liczyć na loty do Yerevania w tym roku, LOT się wycofał z tej siatki połączeń, rozmowy trwają ale nie liczcie na to.

    W zamian jest rozszerzana siatka połączeń do Tbilisi.

    WIZZ AIR - kalkulowałem już przeloty dla grup i różnica między nimi a LOT-em wynosi 19 zł od osoby.

  6. #21
    Minitravelek cziki is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    4

    loty, promy, autostop do Gruzji

    Dużo zależy od terminu, w którym chcesz lecieć. Ja ostatnio patrzyłam na loty z Warszawy do Kutaisi i z Katowic do Kutaisi, przy czym 4-miesięcznym wyprzedzeniu tylko z bagażem podręcznym można kupić bilet w dwie strony za ok. 280 zł!!! Ale trzeba być elastycznym jeśli chodzi o terminy. W ogóle elastyczność to słowo-klucz w przypadku tanich lotów. Dla równowagi sprawdziłam też LOT i tutaj nie było już rewelacji, średnia cena to 1200 zł. Na dojazd do Gruzji można też spojrzeć alternatywnie :-) I wyruszyć tam promem ukrferry lub autostopem przez Ukrainę, Rumunie, Bułgarię i Turcję. Macie jakieś doświadczenia w tej trudnej materii? :-)

  7. #22
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Istanbul - Georgia: Buses travel to Batumi & Tbilisi
    There are buses from Istanbul to Tbilisi every day at 18:00, with four companies to choose from.
    Autobusy z Istambułu odjeżdżają z Bus Station Emniyet Otoparki in Istanbul, a bilet do Tbilisi kosztuje 50 USD. Podróż trwa 30 godzin.

    http://goldenturizm.com.tr/?syf=main#

    Rozkład jazdy autobusów z Istambułu do Gruzji, Iranu etc wraz z cenami
    www.metroturizm.com.tr/#Bus Station Emniyet Otoparki in Istanbul,

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów