+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Pierwsze opinie i komentarze

  1. #1
    Minitravelek k-d is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    3

    Pierwsze opinie i komentarze

    Cytat Napisał Natasza Zobacz post
    Ciekawostka
    Spośród obecnych Użytkowników 4 osoby skorzystały z usług mojego biura. Jestem ciekawa
    czy będą miały ochotę lub odwagę aby wystawić mi opinię? Wszak Moderator czy Użytkownik
    też ma prawo skorzystać z oferty wakacji zorganizowanych.:o
    No to ja jestem piątym użytkownikiem, który w dodatku wyjechał pięć razy poprzez Foga :)

    Jako, że po pierwszym razie nie zaprzestałem, a w dodatku kilka rezerwacji więcej zrobiłem, wskazuje to chyba na fakt, że jestem zadowolony. Niezmiernie ważnym faktem jest to, że nie jest to biuro, do którego przychodzi się i pracownik-panienka z okienka nie ma bladego pojęcia o czym mówi, a przede wszytkim kojarzę go z konkretną osobą, o której wiem, że nie zniknie, a ja zostanę z niczym.

    Banalnie to brzmi ale polecam @Nataszę osobom, z którymi rozmawiam o wyjazdach.

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Wink Pierwsze oipnie i komentarze

    Dziękuję bardzo, liczę na "szósty raz"!

  3. #3
    Minitravelek k-d is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    3

    Talking

    Jak się zrobi spokojnie w ulubionej przeze mnie arabskiej częci świata będzie 6

  4. #4
    Minitravelek TimoN is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sławków
    Postów
    25

    Ocena biura podróży

    Cóż - wypadałoby wystawić opinię o działalności, przebiegu rozmów jak i samego załatwiania spraw papierkowych, kończąc na podróży i pobycie w wybranych przez interesantów miejscach. (w tym przypadku - mnie).

    Do rzeczy:

    Administratorka jest osobą komunikatywną, bardzo wyrozumiałą (czasem zdarzają się tzw "trudni" klienci - wierzcie mi) oraz kompetentną w wykonywanym przez siebie zawodzie - ma również wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

    Posiada bardzo rozległą wiedzę na temat geografii świata, co za tym idzie - jest w stanie doradzić w wielu sprawach (co zwiedzić, co zjeść, czego spróbować oraz czego raczej unikać w danym kraju/regionie).
    Doskonale orientuje się w aktualnych ofertach oraz cenach obowiązujących w różnych zakątkach globu.

    Polecam biuro podróży FOGG, ponieważ sam sprawdziłem i przekonałem się o jakości oferowanych usług.

    Daję dużego plusa. Oby tak dalej...
    Ostatnio edytowane przez TimoN ; 15-02-2011 o 17:53
    " Enemy Of My Enemy Is My Friend... " =[ GaduGadu: 4295369 ]=

  5. #5
    Minitravelek Aga i Krzyś is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Siemianowice Sląskie
    Postów
    3

    Opinie na temat Biura Podróży FOGG

    Witamy Serdecznie!
    Byliśmy z FOGGiem na wakacjach trzy razy jako małżeństwo i kilka razy osobno :).
    To co jest najwazniejsze to znajomośc tematu czyli rozległa wiedza na temat świata i miejsc do których chcemy pojechać. Zawsze moza liczyć na podpowiedź co warto zobaczyc w danym regionie świata i jaką zabrać walutę
    W zeszłym roku byliśmy na tyg pobycie w Turcji z dwójką dzieci i żałowaliśmy ze tylko na 7 dni :( ale w tym roku tego błedu nie popełnimy i wyjedziemy na 14
    Pozdrawiamy Panią Beatkę

  6. #6
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803
    I tak trzymać.
    Pani Beatka jest super extra.
    A możemy liczyć na to, ze w podziękowaniu poświęcicie trochę swego czasu i zadomowicie się tu u nas.
    Może jakaś relacja z podróży?
    A może w czymś doradzimy?
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

  7. #7
    Minitravelek Aga i Krzyś is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Siemianowice Sląskie
    Postów
    3
    Napewno tak będzie bo jeszcze nie jedna podróż nas czeka z F.FOGG :)

  8. #8
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Kochani, tylko nie czekajcie na jakieś super minut do Turcji bo wszystkich "bojnych" z Egiptu i Tunezji przenosimy na Turcję właśnie.

  9. #9
    Minitravelek irw is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    1

    Smile

    Witajcie
    Od kilkunastu lat jeździmy z Biurem Podróży FOGG i do dnia dzisiejszego korzystamy z usług p. Beaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ofert i propozycji, które nam przesyła drogą mailową lub osobiście w biurze. Do tej pory nigdy się nie zawiedliśmy z obiecywanych wyjazdów. P. Beata zawsze szuka tak długo, abyśmy byli zadowoleni. Gorąco polecamy to biuro innym. Uwierzcie naprawdę warto zaufać p. Beacie;)
    Pozdrawiamy;)
    Rodzinka W.

  10. #10
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803
    Witajcie.
    Czujcie się jak w biurze p. Beatki.
    I piszcie o swoich podróżach z naszą p. Beatką.
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

  11. #11
    Minitravelek Basiunia is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Knurów/Sławków
    Postów
    1
    A ja z mężem i znajomymi też połknęliśmy bakcyla podróżniczego. Byliśmy w Egipcie w Safadze :) - miło powspominać. Pani Beaty propozycja była dla nas strzałem w dziesiątkę, było cudnie. W tym roku lecimy do Turcji i nasze grono powiększyło się o jeszcze jedną parę. Polecam to Biuro - naprawdę warto. Buziaczki z podziękowaniami.

  12. #12
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Smile

    Bardzo się ciszę i mam nadzieję, że Kemer też przypadnie Państwu do gustu. Po Sinatrze nie ma już śladu.

  13. #13
    Minitravelek Małgo... is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    1

    Smile

    Witajcie
    Piszę, ponieważ miałam już tą przyjemność skorzystania z usług biura podróży Pani Beatki.
    Celowo użyłam słowa przyjemność, bo inaczej tego ująć nie można.
    Decydując się na wyjazd z moim synem do Egiptu byłam pełna wszelakich obaw. Szybko je rozwiała swoim ciepłem Pani Beatka. Pełna informacja (Co? Gdzie? Kiedy? Po co? O której? Za ile? ...) oraz opieka i ciągła troska. Czułam się jak pod najlepszymi skrzydłami, jak dziecko bezpiecznie prowadzone za rączkę, krok po kroku. I to jest to!!
    Przyznaję, że trudno mi było zebrać się do tego komentarza, ale nie sposób przemilczeć tego profesjonalizmu.
    Biuro Podróży F.Fogg??
    POLECAM KAŻDEMU!!
    Pozdrawiam gorąco

  14. #14
    Minitravelek E i S K. is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    1
    Bardzo gorąco polecamy biuro podróży FOGG. Od samego początku ujęła nas profesjonalna i uprzejma obsługa. Dzięki szerokiej wiedzy Pani Beaty i ogromnemu zaangażowaniu z jej strony spędziliśmy cudowne urlopy w rożnych zakątkach świata. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług tego biura, które gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę . Z tym biurem warto podróżować.

  15. #15
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803
    Byłem razem z żoną i Irusią w hotelu poleconym mi przez naszą Panią Beatkę vel Nataszę.
    Natasza tak organizuje wyjazdy, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik od początku do końca.
    Wszystko nam załatwiła profesjonalnie i serdecznie.
    Przy wyjeździe gdy samolot spóźnił się 7 godzin wspomagała nas cały czas duchowo i merytorycznie.
    Już gdy byliśmy na miejscu przekazywała nam informacje o czekającej nas pogodzie i atrakcjach.
    Samo miejsce i hotel w nim poleciła nam rewelacyjne. Jedźcie z Panią Beatą a będziecie zadowoleni.
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów