+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Apartamenty Kristan , Bled

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Apartamenty Kristan , Bled

    Apartments Kristan

    Finžgarjeva cesta 29, 4260 Bled


    Prowadzone przez rodzinę, w samym sercu Bledu , na skraju Triglavskiego Parku Narodowego .
    Zaledwie kilka kroków dzieli obiekt centrum miasta, ktore szczyci się bogatym dziedzictwem historycznym i kulturowym . Apartamenty Kristan charakteryzują się zróżnicowaną powierzchnią i idealnie nadają się zarówno dla osob indywidualnie podróżujących , jak i grup . Budynek otaczony ogrodem, z grillem na potrzeby gości.
    Wszystkie apartamenty wyposażone w kuchnię i kącik jadalny.

    http://www.apartma-kristan.com/

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Apartamenty Kristan znalazłam na stronach booking.com. Przeczytałam opinie i zarezerwowałam. Właścicielką jest przemiła Słowenką, serdeczna i pomocna.
    Ponieważ przyjechaliśmy na stację Lesce Bled, oddalona parę kilometrów od lokum, przywiozła nas za darmo. Już z zewnątrz apartamenty wyglądały okazale.




    Mieszkaliśmy w tej właśnie części, w apartamencie Nr 1, z balkonem.

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Nasz apartament był na I piętrze, składał się z sypialni, pokoju dziennego z kuchnią, łazienki i balkonu. Raczej mały, ale na potrzeby małej rodziny wystarczający.


    Sypialnia



    Wreszcie mieliśmy TV i mogliśmy posłuchać tradycyjnej muzyki słoweńskiej.

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Z otwartej sypialni / ścianka działowa/ wchodziło się do pokoju jadalnego z kuchnią.



    Z jadalni wychodziło się na balkon, skad roztaczał się widok na ośnieżone Alpy.
    Kuchnia wyposażona świetnie: wszystkie naczynia, przybory, nawet papier do pakowania.
    Kuchnia indukcyjna, imbryki, zaparzacze do kawy, sztućce, naczynia etc.

    Łazienka mała, ale dobrze zorganizowana. Z kabiną prysznicową, ręcznikami, mydłem na
    wyposażeniu.

  5. #5
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Apartamenty położone w spokojnym miejscu, na skraju miejscowości. Do centrum Bledu jest ok. 15 minut spacerem. W pobliżu jest sklep samoobsługowy oraz piekarnia. W pobliżu piekarni przystanek autobusowy.



    I do tego Kristan nie leżą przy głownej przelotowej drodze, ale w bocznej uliczce. Przed posesją można zaparkować samochód, a na podwórzu stoi murowany, solidny grill, z którego z żalem w zimie nie korzystaliśmy. Każdy gość dostaje klucze od apartamentu oraz od domu. Płaci za wynajem na miejscu. Apartamenty są bardzo zadbane, czyste, dobrze wyposażone i dobrze położone. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto dotrze do cudnego Bledu. Było nam tam tak dobrze, że obiecałam sobie, że wrócimy, ale latem.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów