Połączenia promowe z Itaką:
http://www.ithacagreece.com/How%20to.../howtoget.html
Połączenia promowe z Itaką:
http://www.ithacagreece.com/How%20to.../howtoget.html
Połączenia promowe z Lefkadą:
http://www.lefkas.net/ferries.htm
FISKARDO do Vassiliki
15-09~ 30-09
Codziennie, sobota, niedziela 10:15, 17:00
01/10/ ~ 31/10/
Od poniedziałku do soboty 11:15, 17:15 Niedziela 15:15
FISKARDO do FRIKES
15-09 ~ 30-09
Codziennie, sobota, niedziela 10:15
01/10/ ~ 31/10/
Od wtorku do czwartku 11:15 Niedziela 15:15
Zakynthos-Peloponez
Zakynthos-Kefalonia
http://www.zakynthos-net.gr/pag_eng/...fo/entr_en.htm
Wyszukiwarka polaczen promowych:
http://www.gtp.gr/
http://www.ferrylines.com/fr/ferries...on/Gr%C3%A8ce/
Poros / Skala / Katelios ‘water bus’
Poros to:15:30 Skala & Katelios
09:45 Skala & Katelios
Skala to:
10:15 Katelios17:00 Poros
11:15 Katelios
12:00 Poros
16:00 Katelios
Katelios to:
10:45 Skala16:30 Skala & Poros
11:45 Skala & Poros
Fares – single
7 € : Poros – Skala
9 € : Poros – Katelios
7 € : Skala – Katelios
7 € : Skala – Poros
7 € : Katelios – Skala
9 € : Katelios – Poros
Fares – return
12.50 € : Poros – Skala
16.00 € : Poros – Katelios
12.50 € : Skala – Katelios
12.50 € : Skala – Poros
12.50 € : Katelios – Skala
16.00 € : Katelios – Poros
Grecja Centralna - wyspa Evia
Glyfa – Agiokambos :
Poniedziałek , wtorek, piątek : godz 6 - 18 , co godzina
Środa, czwartek, sobota : od godz 6 - 16 , co godzina
niedziela : od 8 – 18 , co godzina
Agiokombos – Glyfa :
Poniedziałek , wtorek, piątek : godz 7 - 19 , co godzina
Środa, czwartek, sobota : od godz 7 - 17 , co godzina
niedziela : od 9 – 19 , co godzina
Cena biletu :
Dorośli - 2,20 € ; dzieci do lat 5 – bezpłatnie ; dzieci 5 – 10 lat – 1,30 €
Studenci, żołnierze – 1,30 €
Auto – 13,30 € (większe – 15 €)
Kamper : 3 € za 1 m długości
Rozkład rejsów promu koło Patras wzdłuż mostu, łączącego brzegi zatoki Korynckiej, kursuje całą dobę
Cena : samochód osobowy : 6,50 € (bez względu na ilość osób)
Rio – Antirio (z Peloponezu)
00:30, 01:15, 02:00, 03:30, 05:00, 05:45, 06:30,
07:00, 07:30, 08:00, 08:30, 09,00, 09:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30,
12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30,
19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00, 23:45
Antirio – Rio (na Peloponez)
00:30, 01:15, 02:45, 04:15, 05:45, 06:30,
07:15, 07:45, 08:15, 08:45, 09:15, 09:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45,
12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18:15, 18:45,
19:15, 19:45, 20:15, 20:45, 21:15, 21:45, 22:15, 22:45, 23:00, 23:45