+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Temat: Wszelkie konkursy turystyczne

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Wszelkie konkursy turystyczne

    1 lipca rozpoczyna się polskie przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej. Kraków również będzie gospodarzem kilkudziesięciu spotkań. Miasto ogłasza internetowy konkurs, który ma służyć nie tylko promocji Krakowa, ale przede wszystkim polskiej prezydencji.

    W dniach 7-8 marca należy wejść na stronę www.prezydencjaue.gov.pl

    i odpowiedzieć prawidłowo na znajdujące się tam dwa pytania. Nagrodą jest atrakcyjny pobyt w Krakowie z osobą towarzyszącą. Dla zwycięzcy - noc w jednym z luksusowych krakowskich hoteli, podwójne bilety wstępu do muzeum pod Rynkiem Głównym i Fabryki Schindlera.

    Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Nagrody funduje gmina Kraków.

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Accorhotels: wygraj wycieczkę na 10 urodziny

    Podróż dookoła świata to wyjątkowy prezent z okazji dziesiątych urodzin accorhotels.com. Accor jest partnerem strategicznym Grupy Hotelowej Orbis.
    Dziesiąta rocznica urodzin strony internetowej Accorhotels.com to doskonały moment, by nagrodzić lojalnych klientów hoteli Grupy Accor. Z tej okazji do końca roku goście mogą wygrać 10 dwuosobowych wycieczek dookoła świata. W czasie podróży zwycięzcy konkursu odwiedzą Paryż, Londyn, Nowy Jork, Rio de Janeiro, Madryt, Bangkok, Pekin, Sydney, Berlin, Rzym. Do wygrania jest także 100 pobytów dla dwóch osób, obejmujących cztery noclegi w jednym wyżej wymienionych 10 miast.

    Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę http://www.accorhotels.com/pl/promot...birthday.shtml i zarezerwować pobyt w hotelu. Można tam znaleźć szczegółowe informacje na temat zabawy i jej regulamin. W losowaniu nagród może wziąć udział tylko osoba, która dokonała rezerwacji w danym hotelu.

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Wielka Wyprawa Pascala !!!
    Wygraj jedną z 4 podwójnych wycieczek do Kenii.
    Wymyśl hasło promujące Wydawnictwo Pascal.
    Wyślij sms* o treści "PASCAL.propozycja hasła" na numer 71070.
    * sms nie może przekraczać 160 znaków. Koszt sms-a 1,23 zł z VAT.
    << Regulamin konkursu >>>

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476


    Rozpoczęliśmy Casting Vacansoleil do programu Klub Kemping. Szukamy rodziny, która najbardziej nadaje się do występu w wakacyjnym programie o kempingach.

    Zwycięzca Castingu wyjedzie na kemping Barricata na Riwierze Adriatyckiej w terminie 12-22 lipca i wystąpi w odcinku programu nagrywanym na tym kempingu.

    Laureat drugiego miejsca otrzyma czek podróżny Vacansoleil o wartości 750 pln.
    Laureat trzeciego miejsca otrzyma zestaw upominków Vacansoleil.

    Program Klub Kemping emitowany jest od 2009 roku na antenie Telewizji Polskiej. W sezonie 2011 program będzie emitowany w każdą środę od 22 czerwca do 7 września w Pytaniu na Śniadanie w TVP2.
    Jak wziąć udział w castingu:
    1. Nagraj krótki filmik video lub stwórz foto-prezentację rodziny, odpowiadając na pytanie: Dlaczego to właśnie moja rodzina nadaje się najlepiej na występ w Klubie Kemping.
    2. Umieść prezentację na www.youtube.com
    3. Prześlij link do prezentacji na vacansoleil1@wp.pl
    4. Zapoznaj się z Regulaminem i prześlij zgodę na przetwarzanie danych osobowych, dane kontaktowe, akceptację Regulaminu, zgodę na wykorzystywanie wizerunku całej Rodziny.

  5. #5
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Opisz wspomnienia z wakacji, a dostaniesz wycieczkę zagraniczną

    "Twoje wspomnienia z wakacji" to tytuł nowego konkursu zorganizowanego przez portal turystyczny turysci.info wspólnie z biurem podróży Darr-Tell. Wśród nagród są m.in. wycieczka zagraniczna i weekend na Mazurach. Laureatem może zostać każdy kto podzieli się z innymi swoimi wspomnieniami na temat hotelu, kurortu w którym spędził wakacje, a także biura podróży i innych usług, związanych z wypoczynkiem.
    "Celem konkursu jest budowanie bazy wiedzy o obiektach turystycznych i firmach działających w tej branży. W sieci brakuje wyczerpujących temat opisów, dotyczących hoteli czy też poziomu realizacji usług przez biura podróży. Nagrody są jedynie sposobem na zachęcenie do uczestnictwa w konkursie" - jak zawiadamia właściciel portalu turysci.info, Szymon Machniewski.

    Wszystkie relację z podróży zostaną ocenione przez konkursowe jury, oraz głosy oddawane na uczestników.

  6. #6
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Barwy soli Europy

    Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Barwy soli Europy".

    Jego celem jest ukazanie piękna, bogactwa i różnorodności odmian soli, występujących w Polsce i w krajach UE. Sól znana ze względu na swą wartość i wielorakie zastosowanie potrafi także zachwycić swym pięknem i to zarówno sól kamienna wydobywana w kopalniach jak i efektowne formy wtórnych krystalizacji (stalagmity, stalaktyty, choinki) wytrącające się z solanki czy kompozycje złożone z kryształów powstałych w czasie procesu warzenia w panwiach lub morskich ogrodach. Ciekawe formy i kształty dopełnia barwa solnych okazów od białej poprzez różne odcienie szarości po niebieską, różową, pomarańczową i zieloną.
    Wydarzenie jest pomysłem integrującym kraje UE. Muzeum proponuje mieszkańcom, fotografom i zwiedzającym polskie i europejskie miejsca z solą związane - kopalnie, warzelnie, solne ogrody i muzea - wspólne wykonanie wyjątkowej fotograficznej mapy tych miejsc i tym samym włączenie się w ich promowanie. Każdy uczestnik konkursu będzie solnym ambasadorem swojego kraju lub innego, którego sól go zachwyci.
    Fotografie konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie "Barwy soli Europy" w okresie od 18.11.2011 r. do 31.03.2012 r. w ekspozycji Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka na III poziomie znanej kopalni soli.

    Najlepsze prace konkursowe pojawią się w towarzyszącym wystawie albumie pt. "Barwy soli Europy", oryginalnej pamiątce polskiej prezydencji.

  7. #7
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Ruszył wakacyjny konkurs dla pasjonatów podróży

    Wakacyjny konkurs Polska Wita, który ruszył 25 lipca został skierowany do wszystkich, którzy kochają podróże.
    Zabawa potrwa 6 tygodni. Organizatorzy - magazyn i portal Polska Wita, przygotowali dla zwycięzców nagrody - aparaty cyfrowe z najnowszej serii Olympus Tough.

    Konkurs odbywa się na stronie polskawita.pl/konkurs i składa się z dwóch zadań. W ramach pierwszego z nich należy udzielić poprawnych odpowiedzi na dwa zamknięte pytania pojawiające się dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki. Za każdą poprawną odpowiedź można uzyskać 1 punkt, a podpowiedzi można odnaleźć na stronach portalu. W drugim zadaniu należy wysłać mailowo "pocztówkę" (zdjęcie z podpisem) z wakacji lub napisać historyjkę na temat "Moje najlepsze/wymarzone wakacje". Można wybrać to, co jest bliższe sercu - pomysłowe uchwycenie chwili za pomocą aparatu fotograficznego czy też kreatywne przelanie słów na papier, ważne jedynie by "pocztówki" i historie dotyczyły Polski. Za to zadanie, w zależności od oryginalności ujęcia tematu, przyznawanych jest od 0 do 20 punktów. Warto postarać się i wykazać wyobraźnią, a najlepsze "pocztówki" oraz historyjki zostaną opublikowane na stronach portalu.

    Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 5 września 2011 roku.

  8. #8
    Minitravelek gosia24 is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    2

    Smile Przyszłość podróżnika i jego rodziny

    Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

    Jestem nowym użytkownikiem tego świetnego portalu, wcześniej więcej czytałam, pisać nie pisałam bo uważałam, że nie mam nic aż tak bardzo intrugujacego i ciekawego do zaprezentowania wam. Kocham podróże, często też staram się wybierać na wycieczki, również po naszym pieknym kraju. Kocham żeglować.

    Ale wracając do tematu ostatnio zostałam zaproszona przez koleżanke do udziału w jakimś konkusie na facebooku.
    Oczywiście nie jestem entuzjastą konkursów ale zaintrygował mnie portal który go organizował i tak po częsci odnosił się on, również do mojej pasji.

    Często podróżuje równiez przez moją prace, wtedy zostawiam rodzine na kilka dni a czasami tygodnie samych. zasanawiałam się jak moge im pomóc w razie np jakiegoś mojego wypadku. Przecież moj mąż nie ma pojęcia o miejscu znajdowania się wielu ważnych dokumentów w naszym domu i ciagle mu w koło macieja powatrzam ten segregator jest od tego ten zawiera dokumety dziecka. W Stanach spotakałam sie z portalami, które oferują możliwość zamieszczenia dokumentów u nich na serwerze a po ewentualnym wypadku osoba wyznaczona otrzymuje wszelkie informacje i dokumenty jakie pozostawił po sobie użytkownik.( NIestety nie oferują swoich usług w Polsce )

    Długi czas zastanawialam się czy cos takiego jest w polsce i wsumie przez facebooka - znalazłam portal w polsce ,który również się tym zajmuje. Przesyłam linka do strony tego konkursu może komuś on się spodoba albo kogos zaintryguje idea tego fajnego portalu
    http://www.facebook.com/pages/Bank-N...17685391644125

  9. #9
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803
    Dlaczego uważasz, że nie masz nic aż tak bardzo intrugujacego i ciekawego do zaprezentowania.
    Piszesz, że dużo podróżujesz, podziel się z nami wrażeniami.
    Z jednej strony piszesz, że nasz portal jest świetny, a z drugiej reklamujesz jakiś inny rzekomo świetny, ale mający niewiele wspólnego z turystyką.
    I nasz to nie portal ino forum, jak sama nazwa wskazuje.
    Popraw się, proszę.
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

  10. #10
    Minitravelek gosia24 is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    2

    :)

    Mimo wszytsko uważam, że mój post ma związek z podróżami.
    MOgłabym na forum opisywać gdzie byłam i co robiłam i zapewno i to uczynie ale teraz chciałam napisać o również ważnej rzeczy dla podrózniaka jaka jest zabezpieczenie swojej rodziny. Uprawiając sporty ekstremalne czy też podróżując w różne zakątki świata warto pomyśleć o najbliższych ,których zostawiamy w POlsce. W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo co Ci sie może stać.

    Szukałam w Polsce odpowiednika amerykańskich portali by zapisać informacje o ważnych dokumentach czy zostawić skany tych dokumentów na bezpiecznym portalu by np. w razie potrzeby i wtrakcie podrózy skorzystać z nich i tym chciałam sie z wami narazie podzielić i wysłuchac waszych opinii na ten temat. Chciałam się dowiedzieć czy prócz Banku na Wypadek znacie inne portale, które się tym zajmują, ponieważ uważam to za istotna kwestie dla kazdego turysty :)
    Pozdrawiam

  11. #11
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Gosiu24, widzę tu pomieszanie różnych spraw.

    Wspomnienia i informacje z podróży pisane na forum będą dostępne w internecie dla innych i dla ciebie też, nawet jak będziesz w podróży. Po to je piszemy.
    Osobiste informacje jak kopie paszportu, dokumentów, różne numery, adresy czy plany trasy możesz przed wyjazdem wysłać sobie na własny adres poczty webmail ( taki dostępny zawsze i wielokrotnie z każdego komputera, np ...@gmail.com).

    Natomiast co do nieszczęśliwego wypadku, powiedzmy dokładnie śmierci, wszystkie informacje i dokumenty jakie chcemy pozostawić potomnym można zostawić właśnie w portalu „na wypadek”, czyli wysłać je na odległy komputer serwera skąd spadkobierca je sobie zciągnie na hasło. To działa mniej więcej tak jak wysyłanie zdjęć rodziny, kręgu znajomych na serwera i udostępnienie ich zainteresowanym tylko na podane hasło.
    Tylko że, jak wszystkie dane wpuszczone do sieci internetowej, mogą one trafić w ręce osoby niepożądanej i o złych intencjach (patrz afera angielska z wykradzeniem danych podatników). Należy więc dobrze się zastanowić. Może lepiej takie informacje spisać, nagrać i zostawić w rodzinie.

    Ten temat nie ma wiele wspólnego z konkursami i chyba warto go przenieść ?

  12. #12
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Polska Organizacja Turystyczna od trzech lat organizuje konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej przyjaznych turystom miejsc w Polsce oraz popularyzacja inicjatyw regionalnych.
    W tym roku Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego z wyboru internautów przypadł Szlakowi Kajakowemu Bug - Krzna. Miejsca "na podium" obok reprezentanta Lubleszczyzny, który pokonał 44 kandydatów, zajęły również atrakcje: Białostocki Szlak Kulinarny oraz Zespół Pocysterski w Krzeszowicach kolo Krakowa.

    Szlak kajakowy Bug-Krzna obejmuje 150-kilometrowy odcinek rzek w powiecie bialskim. Został wyznaczony w oparciu o najatrakcyjniejsze walory przyrodnicze i kulturowe północnej Lubelszczyzny.

    Nagrodą główną jest kampania reklamowa w serwisach internetowych należących do Grupy Allegro, co pozwoli zwycięzcy wypromować produkt, a także dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Wartość kampanii ufundowanej przez otoWakacje.pl wynosi 50 tys. zł.

  13. #13
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Wspólny konkurs Rainbow Tours i Tanie-Loty.com.pl

    Na profilu Tanie Loty na Facebooku rozpoczął się konkurs "Otwórz Sejf!", w którym główną nagrodę stanowi wycieczka o wartości 2 000 zł ufundowana przez Rainbow Tours S.A. Oprócz tego w konkursie do wygrania jest ponad 1 000 nagród dodatkowych, w tym: wycieczki oraz vouchery na bilety lotnicze w Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl. Konkurs potrwa do 10 listopada 2011.
    Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dołączyć do grona fanów profili: Tanie Loty i Rainbow Tours S.A. w serwisie Facebook.com i wytypować 4-cyfrowy kod dostępu do wirtualnego sejfu, pod którym potencjalnie ukryta jest nagroda.

    Pula nagród w konkursie zawiera 4 wycieczki ufundowane przez biuro podróży Rainbow Tours S.A. oraz 1000 voucherów zniżkowych upoważniających do rezerwacji biletów lotniczych na Tanie-Loty.com.pl. Łączna wartość nagród to blisko 30 000 zł. Wygrane vouchery zniżkowe ufundowane przez Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl uczestnicy otrzymują od razu, bezpośrednio w aplikacji. Nagrody główne, vouchery na zakup wycieczek, zostaną przyznane laureatom po zakończeniu konkursu.

    Szczegółowe informacje o nagrodach oraz regulamin konkursu znajdują się w aplikacji konkursowej w serwisie Facebook.com. Aplikacja dostępna jest pod adresem URL: http://apps.facebook.com/sejf_tl/

  14. #14
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476


    Konkurs zimowy
    Kup przewodnik - wygraj skipassy
    lub dwuosobowy weekend w Hotel & SPA Kocierz



    Przewodniki "Europa na zimę" będzie można
    kupić również podczas polskiego rozpoczęcia
    zimy na lodowcu Hintertux!

    Już 5 listopada na austriackim lodowcu Hintertux
    startuje XII narciarsko-snowboardowa impreza z cyklu
    The Polish Pow(d)er Week in Hintertux.
    Polska
    atmosfera będzie królowała na lodowcu aż przez
    6 dni. W tym czasie na świetnie przygotowanych
    stokach będzie można testować sprzęt narciarski
    i snowboardowy światowej klasy producentów, a także
    szkolić swoje umiejętności podczas skiguidingu
    z polskimi instruktorami. Poza tym w programie:
    zawody sportowe, bieg na orientację, koncerty
    zespołów Burn i Ścigani, dyskoteki
    i mnóstwo innych atrakcji. Szczegółowy program
    dostępny na: << stronie >>>



    Zimowy weekend w HOTEL & SPA Kocierz
    - Jedno miejsce milion wspomnień

    Hotel & SPA "Kocierz" położony jest w Beskidach
    na szczycie górskiej przełęczy. Obiekt
    w oryginalny sposób łączy nowoczesność
    i regionalną tradycję.
    Stylowy hotel, regionalna Karczma, klub
    dyskotekowy, sale restauracyjne, centrum
    konferencyjne oraz ekskluzywne SPA tworzą
    imponujący kompleks. To idealne miejsce dla
    osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą,
    które nie chcą wyrzekać się wygody, doskonałej
    kuchni i profesjonalnej obsługi. Kocierz to
    również cel dla miłośników aktywnego wypoczynku
    - naturalny Aquapark, parki linowe, odkryte
    korty tenisowe, basen, wyciągi narciarskie
    oraz piękne szlaki spacerowe i trasy rowerowe
    wpływają na popularność obiektu.
    Hotel & SPA Kocierz zaprasza do skorzystania
    z oferty pakietów jesiennych i zimowych oraz
    sylwestrowych. Więcej informacji na www.kocierz.pl
    Szczegóły konkursu na www.pascal.pl


  15. #15
    Minitravelek Carpini is on a distinguished road Avatar Carpini
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Południowa-wschodnia Polska
    Postów
    3

    Konkurs podróżniczy

    Zapraszam do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu na najlepszy paragon z podróży!

    Zasady zabawy są proste. Należy opisać swoją podróż dołączając do tego najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu.

    Do wygrania ciekawe książki podróżnicze m.in "Samsara" Tomka Michniewicza czy pozycje Ryszarda Kapuścińskiego!

    Więcej informacji uzyskasz klikając w Konkurs na paragon z podróży.

    Zachęcamy wzięcia udziału w zabawie i wsparcia kolejnej, podróżniczej idei.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów