+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Hotel Lisanj, Novi Vinodolski

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Hotel Lisanj, Novi Vinodolski

    Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży z dobrze rozwiniętą infrastrukturą (leżaki i parasole na plaży oraz przy basenie odpłatnie). Do centrum miasteczka odległość wynosi niecałe 500 m. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości ok. 200 m od hotelu.

    Zazwyczaj trafia się do tzw. depadense, ja trafiłam do budynku głównego, w którym jest restauracja. Dostaliśmy pokój na II piętrze z dużym balkonem i widokiem na morze.

    http://hotel-lisanj.com/index.asp?ID_Page=1

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Jeśli ktoś jest niewymagający, to hotel jest dla niego. W pokojach luksusu nie ma, ale hotel jest dobrze położony. Z jednej strony blisko do miasta, z drugiej-do nadmorskiego deptaku. Jego najmocniejszą strona jest wyżywienie. Śniadania i obiadokolacje / późne/ w formie bufetu.
    Bardzo duży wybór, smaczne jedzenie, dużo kuchni włoskiej. W budynku głównym letnia restauracja z muzyką na żywo. Klientela różnojęzyczna: spotkałam Francuzów i Holendrów. Zazwyczaj turyści trafiają do budynku obok hotelu, do tzw. depadanse. Wtedy, gdy ja byłam w Novi Vinodolski, on przypominał trochę
    dom wypoczynkowy z lat siedemdziesiątych. Potem przeszedł remont.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów