+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Pensiunea Marion w Gothatei

  1. #1
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437

    Pensiunea Marion w Gothatei

    Cytat Napisał Natasza Zobacz post
    Podaj nazwę tego pensjonatu w Rumunii. Jak tam dotrzeć i ile kosztuje nocleg?
    musiałem trochę poszukać, co prawda kiedyś o tym pensjonacie pisałem w necie, teraz jakoś nie mogłem już swoich zapisków odnaleźć...
    ale pamiętam nazwę - pensiunea Marion w Gothatei - wpisałem sobie to w wyszukiwarkę i już znalazł się wektor do klinięcia dla zainteresowanych...
    a dlaczego zapamiętałem ? bo "Marion" tak "podobne" do "maryli"...
    tamże zainterersowani znajdą detale lokalizacji i opis warunków noclegowych...
    a jest to rzecz imponująca...
    pensjonat przerobiony i dobudowany do starego domu...
    bardzo czyściutko, wszystko pachnie świeżością...
    na noc podwórze zamykane kutą bramą, w nocy czuwa w "dyżurce" gospodyni lub gospodarz, terytorium podwórza kamerowane, ale broń Boże - Big Brothera zaglądającego tam do sypialni nie uświadczysz...
    a cena - standard - 25 € za dwójkę...
    wiadomo - da się utargować...
    a ponieważ gościłem już tam 3 razy - zareklamowalem ich w polskiej sieci - odnotowali oprócz mnie noclegi kilku krajan, więc na dobre zaśnięcie dostaję zawsze ćwiartuchnę tuici, czyli lokalnej odmiany palinki, jako, że silne są tam nadal wpływy historyczne Siedmiogrodu...
    być może dobre wiatry pozwolą mnie i maryli w tym roku, choć w późniejszym czasie nawiedzić Bałkan - więc nadal mam na pistolecie ten pensjonat...
    jakie dodatkowe punkty - jak wystartuję ze swojego Redenowa w woj. śląskim nad ranem - to docieram tam przed zmrokiem...
    i jadę bez strachu - w okolicy jest sporo nowych i jak w zeszłym roku widziałem ( przejazdem ) nowo wykańczanych pensjonatów...
    jedyny minus - gospodarze poza swoim rodzimym językiem nie są w stanie pochwalić się żadną znajomością z grona €pejskiego, ale jak zawiniemy rękawy - to w mig się dogadamy ...
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Pensiunea Marion w Gothatei

    Pensjonat położony przy międzynarodowej drodze 68, między Arad a Deva.
    Tylko 4 pokoje z łazienkami i zakwaterowanie dla 8 osób.
    Comuna Gurasada
    Sat Gothatea nr. 2
    Jud. Hunedoara

    http://pensiuneamariion.com/index.php

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów