+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Zeleny Mis, Alupka

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Zeleny Mis, Alupka

    Pervogo Maya Str.3G, 98676 Alupka

    Usytuowany w odległości zaledwie 2-minutowego spaceru od Morza Czarnego w miejscowości Ałupka hotel Zeleny Mis dysponuje prywatną plażą, a z jego okien można podziwiać piękny widok na park i Góry Krymskie. Oferuje ona pokoje z tarasem i darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

    Zeleny Mis dysponuje klimatyzowanymi pokojami z telewizją satelitarną. Każdy pokój posiada aneks kuchenny i łazienkę.
    W wolnej chwili Goście mogą pograć w tenisa lub wybrać się na wycieczkę po górach. Hotel oddaje do dyspozycji Gości miejsce do grillowania. Goście mogą również korzystać z obsługi pokoju.
    Zeleny Mis znajduje się w odległości 57 km od Sewastopola. Dysponuje on bezpłatnym parkingiem.
    http://www.zmis.com.ua/
    http://bookit.poezda.net/catalogue/h...t-zelenyi_mys/

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Trochę obawiałam się tej Ałupki i tych apartamentów, a na miejscu okazało się że niepotrzebnie. Wcześniej czytałam obcojęzyczne opinie na temat tego miejsca, głównie zmotoryzowanych. Mieli zastrzeżenia, co do wjazdu na teren ośrodka /faktycznie jest dość spadzisty/, braku oznakowania przy drodze /jest tylko jedna tablica przy głównej drodze z Sewastopola/.

    Otrzymaliśmy apartament jednopokojowy z bocznym widokiem na morze, wyposażony w aneks kuchenny. Łazienka mała, ale pojemna z prysznicem. W części kuchennej ekspres do kawy, naczynia, sztućce etc oraz lodówka. Ponieważ cały teren Zelenego Misa jest raczej opadający ku dołowi, mieszkaliśmy dalej od morza, ale bliżej recepcji.

    Przyjechaliśmy wcześniej niż przewidywała rezerwacja, ale pokój otrzymaliśmy po 10 minutach oczekiwania.

    Woda zimna i gorąca była cały czas, a na Krymie jest to istotne.

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Ośrodek jest zadbany chociaż cały czas w rozbudowie. Dbają o posesję, sadzą i podlewają rośliny. Dla gości jest nie tylko prywatna kamienista plaża, ale i taras widokowy z grillem. Pokoje sprzątane codziennie, pościel wymieniana co 3 dni. Czysto i porządnie w środku i wokoło.

    Na hotelowej plaży są dostępne leżaki za opłatą, a do morza jest zejście z pomostu.


    Wieczorami chodziliśmy na plażę i czekaliśmy na delfiny; przypływały każdego wieczoru. Ośrodek ma ochronę całodobową, obcy tam nie trafiają. Na terenie ośrodka jest też bar,
    ale ja go nie polecam, ponieważ jest drogi i do tego oferuje dania, których nie ma w menu. Raz nas naciagnęli na drogi obiad, w dniu przyjazdu i więcej tam nie poszłam.
    Za nocleg/3 osoby płaciłam w lipcu 75USD/dzień. Byli jeszcze Ukraińcy, po cenach i maszynach-widać że nie biedni. Jeśli wrócę kiedyś na Riwierę Krymską, to do tego ośrodka. Polecam.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów