+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: Co najczciej gubimy w podry?

Travelek tomek1986x is on a distinguished road Avatar tomek1986x
    Skd
    Stary Dzierzgo/Malbork
    Postw
    115

Co najczciej gubimy w podry?

Wpisujemy, co zdarzyo nam si zgubi w czasie naszych wyjazdw - krajowych i zagranicznych - oraz jakie byy tego ewentualne konsekwencje.
    kolekcjoner kapsli piwnych
    www.polskiekapslepiwne.pl

Administrator Maxitravelek Natasza ma wyczon reputacj Avatar Natasza
    Postw
    30,544
    Zgubiam okulary na Cyprze. Poszam do toalety, zostawiam na czym, a jak wrciam ju ich nie byo.

Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Postw
    7,170
    Znam takich co gubia czapke od slonca... (to nie ja).

Moderator Maxitravelek Marko is on a distinguished road Avatar Marko
    Skd
    Warszawa
    Postw
    2,769
    Nie zgubiem,ale pamitek nie zabraem-a szkoda
    ycie jest zbyt krtkie by je przespa

Travelek scherii is on a distinguished road Avatar scherii
    Skd
    Bieszczady, obecnie Doha Katar
    Postw
    176
    A ja o malo nie zgubilam torby podrecznej na lotnisku w niemczech nowa torba wygladajaca na wytrzymala a kiedy bieglam na nastepny samolot (zreszta nie zdarzylam) to po kolei oderwalo sie jeden uchwyt razem z polowa materialu z boku pozniej drugi uchwyt tez z materialem i na koncu pasek na ramie tez sie rozwalil. w efekcie chodzilam pozniej jak obdartus a pierwszy raz wzielam ta torbe bo byla specjalnie kupiona na ta podroz moj maz nie potrafil zrozumiec jak ja to zrobilam a to nie byla moja wiza nie liczac tego ze kupilam bubel

Travelek scherii is on a distinguished road Avatar scherii
    Skd
    Bieszczady, obecnie Doha Katar
    Postw
    176
    Acha i nie tyle zgubilam co zapomnialam i zostawilam moj najlepszy(i najdrozszy) plaszcz u tesciow w Maroku i chyba moge o nim zapomniec bo oni mi tego nie wysla bo jak prosilam o ksiazke ktora maz mi kupil i tam zostawil i powiedzieli ze nie moga tego wyslac poczta ( troche w to nie wierze ale nic) to z plaszcz tym bardziej

Minitravelek kubua_wod is on a distinguished road
    Postw
    4
    Ja jestem mistrzem w gubieniu rnych rzeczy i w odnajdywaniu ich. Na play zgubiam kiedy aparat do zbw. Miaam taki wycigany, pooyam go na rczniku jak jadam loda i potem mi spad. Szukaam dugo, ale si znalaz. Na wycieczce w Kazimierzu zgubiam teczk z wanymi rzeczami, miedzy innymi z formularzem PIT 2011 Program wycieczki zawiera na szczcie troch wolnego czasu, wic udao mi si odnale zgub. Kiedy te zgubiam rkawiczki, ale akurat ich nie znalazam.

Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Skd
    Redenovo
    Postw
    4,432
    zasadniczo jestem na tyle zorganizowany, e nie gubi...
    ale raz - jak do tej pory - jedyny - mi si zdarzyo..
    w Romkowie...
    wypada mi z kamizelki wojaera portmonetka z walut wczesn sowack - straciem wwczas rwnowarto ca 100 PLN...
    a od tej pory dobrze zamykam zamki byskawiczne kamizelki...
    bo zdarzenie miao miejsce przy sklepiku z ywnoci...
    mam nadziej, e godujcy skorzystali....
    to przyjemne czasami y marzeniami twardo stpajc po ziemi...

Minitravelek rowerek is on a distinguished road Avatar rowerek
    Postw
    6
    ja najczciej gubie moje gadety czyli telefony, laptopy, adowarki jako nie umiem tego wszystkiego upilnowa

Postw
    7,170
    Telefon i laptop nazywasz gadzetem ? Dosc grubymi nicmi szyta ta twoja reklama. Wstydu nie masz ? A i tak pojdzie do smieci.

Minitravelek Gaj is on a distinguished road
    Postw
    2
    Aparat w zeszym roku zdarzyo mi si zgubi. A szkoda...

Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Skd
    Redenovo
    Postw
    4,432
    Cytat Napisa Gaj Zobacz post
    Aparat w zeszym roku zdarzyo mi si zgubi. A szkoda...
    aparat jaki lub do czego ?
    to przyjemne czasami y marzeniami twardo stpajc po ziemi...

Administrator Maxitravelek Natasza ma wyczon reputacj Avatar Natasza
    Postw
    30,544
    Gocie wyjechali z hotelu, ale nie wszystko ze sob zabrali. Zostawili w pokoju torb ywych limakw. Zapewne mylisz: niemoliwe, a jednak... Brytyjski dziennik "Daily Telegraph" sporzdzi list najdziwniejszych rzeczy, jakie zostawili gocie hotelowi. Ankiet sporzdzono na podstawie danych zebranych wrd 500 hotelarzy na caym wiecie. Zaczynamy. Jeste gotowy?

Torb pen ywych winniczkw zostawiono w jednym z hoteli w Budapeszcie. Niestety nie wiadomo czy mczyzna, ktry jej zapomnia by Francuzem lubujcym si w grillowanych limakach czy szalonym zoologiem. Z kolei w Waszyngtonie, pokojwka znalaza wa. Mia syczca niespodzianka, nieprawda?

W Mediolanie go zostawi w pokoju hotelowym swojego psa, a sam beztrosko opuci Wochy. Niektrzy zapominaj rwnie o ludziach. Na Majorce przyjaciel zostawi drugiego i wrci do domu. Panowie byli po dugiej imprezie. Towarzyszy im kac. Jednak nie tylko pijani turyci maj problemy z pamici. Trzewy Czech, w jednym z hoteli w Pradze, zostawi... swoj on. W Dublinie natomiast zapomniano o matce.

W jednym z moteli w USA znaleziono urn, jak si pniej okazao z prochami teciowej. Hotelarze, ktrzy wzili udzia w ankiecie "Daily Telegraph", wspominaj rwnie o prawie dwumetrowym modelu migowca.

Gocie zapominaj te o broni. W Istambule pokojwka znalaza prawdziwy japoski miecz. Ostatni Samuraj czy Kill Bill?

W Nowym Jorku w jednym z hoteli odkryto policyjn bro i odznak. W innym znaleziono gar amunicji z policyjnej broni. Jednak w Nowym Jorku nie tylko policjanci zapominaj. W tym miecie panna moda zostawia swoj sukni. Jej losy s nieznane. Nie wiemy czy podruje z panem modym czy bez...

Woscy policjanci te s roztrzepani. W Mediolanie jeden z nich zostawi swj pistolet... pod kiem.

Z kolei w Waszyngtonie personel hotelu odkry w jednym z pokoi 10 tysicy dolarw zostawionych w walizce. To chyba najciekawsze odkrycie... dla znalazcy.

Postw
    7,170
    Cytat Napisa Natasza Zobacz post
    Gocie wyjechali z hotelu, ale nie wszystko ze sob zabrali. Zostawili w pokoju torb ywych limakw. Torb pen ywych winniczkw zostawiono w jednym z hoteli w Budapeszcie. Niestety nie wiadomo czy mczyzna, ktry jej zapomnia by Francuzem lubujcym si w grillowanych limakach czy szalonym zoologiem.
    Podejrzewam ze facet byl zoologiem. Francuzi zbieraja winniczki (nawet w obcych krajach) ale jedza je spreparowane (po ugotowaniu), przyprawione maslem z natka pietruszki i czosnkiem i na goraco a nie z grilla.

Osobiscie zdarzylo mi sie zapomniec w hotelowej lodowce w Leskovacu w Serbii... pudelko z maslem. Mniejsza o maslo ale pudelko...

Minitravelek zyta is on a distinguished road
    Postw
    5
    Klucze od pokoju..
    hello ppl :)

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw