+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Liban i okolice

  1. #16
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437
    były - może nawet pozaforumowe pogaduchy - jak pojechać i zobaczyć Liban, Izrael - nawet własnym autkiem...
    może się okazać ( wbrew moim insynuacjom i przestrogom ), że taki np. kolega and9zej okaże się naszym tam przewodnikiem... wręcz rezydentem...
    po prostu jako bezpośredni obserwator na miejscu ...
    no i tak to po nitce dotrzemy do kłębka...
    a posiadacz "saaba" już szykuje swojego czteroślada...
    Bliski Wschód nie koniecznie musi być aż tak "Daleki"...
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  2. #17
    Miditravelek Fila is on a distinguished road Avatar Fila
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Usiłuje to cały czas ogarnąć...
    Postów
    638
    Cytat Napisał and9zej Zobacz post
    - zakwaterowanie to sprawa wyboru - można w hotelu (gdzie drogo jest), a można na "dziko", są pola namiotowe, opuszczone budynki, życzliwi gospodarze i inne.
    Zabrakło najważniejszej formułki: "jak ktoś z forum będzie się wybierał to niech się odzywa - pomogę znaleźć mu u autochtonów wynajmujących pokoje jakiś niedrogi nocleg... więc o nic się nie martwcie "


    Cytat Napisał pixi Zobacz post
    And9zeju, Fila to 7-miesieczny (okolo teraz ?) meski osesek, ktory wzorem swego taty wpina tu czasem rozne szpileczki, raczej szpile, roznym osobom. Stad ta forma "panowania".
    7 miesięcy i 9 dni!
    (bravo Pani Pixi... za idealnie miesięczną dokładność)
    A co do "panowania" to wiesz Andrzeju (ulala...jak pojechałem "na Ty") - staram się być tutaj miły dla starszych

  3. #18
    Minitravelek and9zej is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Bejrut, Liban
    Postów
    9
    Cytat Napisał Fila Zobacz post
    Zabrakło najważniejszej formułki: "jak ktoś z forum będzie się wybierał to niech się odzywa - pomogę znaleźć mu u autochtonów wynajmujących pokoje jakiś niedrogi nocleg... więc o nic się nie martwcie "
    No widzisz jaki ja zapominalski jestem, kiedys zapomnialem nawet o wlasnych urodzinach :)

  4. #19
    Minitravelek and9zej is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Bejrut, Liban
    Postów
    9
    Zgodnie z obietnicą zamieściłem zdjęcia z wyprawy do muzeum Hezbollahu w albumach na moim profilu. Dla zinateresowanych podaję link do strony muzeum http://www.mleeta.com/eng/materials/landmark.html

    Pozdrawiam

  5. #20
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Cytat Napisał and9zej Zobacz post
    Sprawa z przyjazdem ma się następująco (zgodnie z tym co wiem):
    - bilet lotniczy w obie strony to wydatek rzędu 1500 pln, ale można poszukać promocji. Znajomi przylecieli i polecieli za 700 pln, jednak to była okazja oferowana przez LOT. Na razie te rejsy wstrzymano, ale warto śledzić sytuację.
    - wydatki w Libanie / tydzień zaczynają się od 200 - 300 $ (jedzenie, napoje, jakieś wycieczki w plener, wieczór z sziszą na plaży, jakaś małą imprezka). Nie ma w tej kwocie mieszkania.
    - zakwaterowanie to sprawa wyboru - można w hotelu (gdzie drogo jest), a można na "dziko", są pola namiotowe, opuszczone budynki, życzliwi gospodarze i inne. (wiem z relacji znajomych, którzy tak zwiedzali Liban, choć to uważam raczej dla miłośników survivalu). Można też skorzystać z www.couchsurfing.org (tylko mnie nie posądźcie o reklamę :) ).

    Ew. pytania proszę śmiało
    My ten sposób znamy:
    http://voyageforum.pl/threads/1045-N...t=couchsurfing

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów