+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Fecskeház Erdei Iskola, Hortobagy

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Fecskeház Erdei Iskola, Hortobagy

    Fecskeház Erdei Iskola
    Mata
    Hortobágy 4071
    Węgry
    12 pokoi: 5 pokoi z 2 łóżkami z łazienką i 1 cztero-osobowy apartament, 1 mieszkanie z 2 x 2-osobowymi pokojami, 4 pokoje 4-osobowe (łóżka piętrowe) ze wspólną łazienką .
    Wyposażenie: aneks kuchenny, zewnętrzne urządzenia kuchenne, obiekty sportowe.







    http://kirandulastervezo.hu/celpont/...z-erdei-iskola
    http://turaindex.hu/celpont/fecskehaz-erdei-iskola
    http://www.hnp.hu/78-8377.php

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Najpierw Park Narodowy Hortobagy zaproponował mi apartament. Ponieważ w Hortobagy miejsc noclegowych jest mało, zwłaszcza w święta-zdecydowałam sie na tę droższą wersję.
    Potem była cisza przez 5 dni i brak potwierdzenia. Wreszcie dzisiaj napisali, że strasznie im przykro, ale się pomylili i apartamentu wolnego nie ma. Proponują więc pokój 2-osobowy z dostawką gratis, a w ramach przeprosin dorzucili śniadania przez dwa dni. Ofertę przyjęłam. Po powrocie napiszę więcej o tym obiekcie.

  3. #3
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437
    kiedyś, przed laty, majówkową porą mieszkając w Bogacsu, zrobiliśmy sobie z marylą objazdówkę po okolicy wykorzystując zmienną a niestałą pogodę...
    spojrzałem sobie na mapkę - gdzie to jest Hortobagy - prawdopodobnie przejeżdżaliśmy przez tą wioskę...
    kojarzy mi się nawet gulasz z kociołka w 2 odmianach zjedzony z nadzwyczajnym smaku w jednym z gospodarstw agroturystycznych eksponujących hippikę i kulinaria...
    piękna okolica - "odkryliśmy" też kilka kameralnych kąpielisk termalnych...
    niestety, jeszcze wtedy nie dojrzałem do fotografiki...
    powinniście mieć tam już więcej zieleni niż w Małej Polsce, słońca życzymy...
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Oprócz nas była jeszcze para angielska i wielka rodzina węgierska-trzypokoleniowa, która od rana do nocy jadła. Przyjechali z wielkimi garami, kuchnię /dobrze wyposażona/ okupowali przez cały dzień. Obiekt spokojny, z dużym ogrodem, gdzie można pograć w tenisa stołowego czy w piłkę. Oddalony od Hortobagy ok. 2 km. W pobliżu jest tylko hotel *****, szkółka jazy na koniach, jednocześnie organizator wyjazdów na pusztę. Pokoje małe, głównie 2-osobowe. Obiekt nowy i czysty, przyjazna obsługa w recepcji. Śniadania świąteczne na zimno i gorąco, w dni powszednie skromniejsze. Musli, kakao, herbata i kawa, dwa rodzaje pieczywa, dwa rodzaje salami i tutejsza szynka, dżem, miód, masło. Ze stołówki mogą też korzystać pozostali: przygotować jedzenie w kuchni i zjeść przy stole. Polecam obiekt na spokojny wypoczynek, gdzie wieczorem można pójść na spacer po puszczy lub pojeździć konno. Co ciekawe, przy budynku bije źródełko z ciepłą wodą, o posmaku żelaza, z którego czerpią nie tylko okoliczni. Sklepu tu nie znajdziecie, ale ciszę-tak.
    Za 2 noclegi w pokoju 2-osobowym zapłaciłam 19 400 HUF / już z taksą zdrojową/.

  5. #5
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Vis a vis mieliśmy bociana w gnieździe.



    A tuż obok budynku bije źródło z ciepłą wodą, jak twierdzą miejscowi-leczniczą.

  6. #6
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    A tak wygląda apartament





+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów