+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Noclegi w Krakowie

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Noclegi w Krakowie

    W centrum Krakowa, przy ul. Pawiej otwarto dwa hotele marki Ibis. Baza dysponująca łącznie ponad trzystoma hotelami dla oszczędnych wzbogaci ofertę noclegową miasta nie tylko na czas Euro 2012.
    Hotele Ibis i Ibis Budget maja stanowić przede wszystkim znakomitą bazę wypadowa dla gości z kraju i zagranicy. Pokoje są niewielkie ale wyciszone specjalnym materiałem. Hotel Ibis dysponuje pokojami o wielkości około 12 metrów kwadratowych, te w Ibis Budget są nieco mniejsze. Jednak nie o komfort na najwyższym poziomie tutaj chodzi. W zasadzie to coś na miarę lepszej klasy hostelu. Łazienkę w obiekcie Budget zastąpił aneks kuchenny z prysznicem i umywalka w pokoju. Do toalety klienci muszą udać się do osobnego pomieszczenia. Widok z okien także nie jest oszałamiający. Z jednych widać tory kolejowe, z innych obserwujemy samochody wjeżdżające na parking przy Galerii Krakowskiej, a jeszcze z innych widać ruchliwą Pawią.

    Cena za dobę w hotelu Ibis wynosi 270 złotych, a Ibis Budget o połowę mniej. To doskonała opcja dla oszczędnych kibiców i fanów piłki nożnej z zagranicy. Zakwaterowanie minimalistyczne, ale za to jaka lokalizacja.

  2. #2
    Minitravelek Dawid_Panda is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    1
    Witam!

    Chciałbym polecić wszystkim hostel Panda w Krakowie. Znajduje się on w centrum żydowskiej dzielnicy Kazimierz (plac nowy). W cenę zakwaterowania jest wliczone:


    - śniadanie,
    - darmowy internet,
    - zniżka na pizze 50%,
    - wifi

    Oprócz tego są organizowane ciekawe eventy, jak na przykład degustacja wódki w każdy piątek. Do dyspozycji gości dostępne są ponadto pokój dzienny, kuchnia, balkon i podwórko. Zważywszy na dobrą lokalizację i atrakcje cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna :)

    Jedna noc w pokoju wspólnym - 40 zł za osobę !

    Tutaj jest strona hostelu.

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Już 1 kwietnia 2013 pierwszych gości przyjmie wyremontowany i odrestaurowany Aparthotel Leone, mieszczący się przy ul. Wrzesińskiej w Krakowie - pomiędzy ścisłym centrum a coraz modniejszą żydowską dzielnicą - Kazimierz. Obiekt znajduje się w cichej uliczce, bogatej w secesyjne kamienice, a samo wnętrze hotelu zachwyca zabytkową sztukaterią i ornamentami. Przestronne pokoje przyjęły styl Ludwika XIV i zostały komfortowo wyposażone, tak, by sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom.
    Do dyspozycji gości będzie 35 pokoi, w tym studia 4-osobowe, które dodatkowo posiadają aneks kuchenny. Docelowo w obiekcie będzie znajdować się także w pełni wyposażona sala konferencyjna. Laris Hotels Group to firma zarządzająca obiektami w Krakowie.

    Pierwszy hotel, zlokalizowany w pobliżu centrum handlowego Galeria Krakowska - Aparthotel Mały Kraków** rozpoczął swoją działalność już w 2005 roku. Kolejne obiekty powstały także w ścisłym centrum - Aparthotel Siesta*** niedaleko Poczty Głównej oraz Aparthotel Station** przy Dworcu Autobusowym. W dzielnicy Kazimierz znajduje się natomiast elegancki 3-gwiazdkowy Aparthotel Spatz. Firma wciąż się rozwija i jako sieć zajmuje istotne miejsce na krakowskiej mapie hotelarstwa.

  4. #4
    Minitravelek Ariel is on a distinguished road Avatar Ariel
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Radom
    Postów
    1
    W Krakowie jest wiele hoteli i ciężko wybrać. Ja trafiłem na www.cracowonline.com.pl i tutaj wybrałem wszystko co mnie interesowało. Baza hoteli właściwie z całego Krakowa. Nie jest to chyba najlepsza baza, ale jak dla mnie pomocna. Sprawdzcie i dajcie znać, czy jakoś wam pomogła. Pozdrawiam

  5. #5
    Hostele są super, bo tanie - ale warunki są różne - ale z kolei hotele na rynku to super standard, ale wysoka cena ;/ najlepiej znaleźć coś pośrodku :D

  6. #6
    Minitravelek magda906 is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    2
    Ja wybieram się z rodziną do Krakowa na długi weekend majowy i hotel zarezerwowałam na http://www.accorhotels.com/hotel-dir...tel-krakow.htm . Jak wyjeżdżałam do Krakowa na szkolenie z pracy, to też przez tą stronę właśnie rezerwowałam sobie hotel i byłam zadowolona. Ceny przystępne, a komfort mieszkania zależny oczywiście od ceny za dobę:)

  7. #7
    Minitravelek Voyager is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    7
    w Krakowie to hoteli nie brakuje, tylko trzeba się zastanowić nad tym, na czym nam najbardziej zależy. Dla mnie ważna jest lokalizacja i standard, dlatego najczęściej zatrzymuję się tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ bardzo ładny hotel w super miejscu, bo i do rynku blisko i na Kazimierz rzut beretem

  8. #8
    Minitravelek suselka is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Toruń
    Postów
    3
    Ja zamiast hoteli, wolę wynająć mieszkanie z przyjaciółmi na tydzień lub dwa, bo wychodzi taniej :) Przez bookapart można znależć sporo fajnych propozycji w Krakowie.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów