+ Odpowiedz na ten temat
Poka wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Wolontariat z dzikimi zwierztami w sercu amazoskiej dungli

Minitravelek wenus is on a distinguished road
    Postw
    1

Exclamation Wolontariat z dzikimi zwierztami w sercu amazoskiej dungli

Witajcie! Co prawda jestem tutaj nowa, miaabym jednak ogromn prob do forumowiczw i mionikw Ameryki Poudniowej oraz jej dzikiej przyrody. Mianowicie, jako studentka weterynarii, planuj w przyszoci zajmowa si dzikimi zwierztami i ratowaniem zagroonych gatunkw. Na te wakacje zaplanowaam praktyk w boliwijskim orodku ratujcym sieroty z rk kusownikw. S one tam leczone, a nastpnie wypuszczane z powrotem na wolno. O fundusze na t wypraw staram si w konkursie Stypendium z Wyboru. Uzyskane gosy s jedynym kryterium wyboru zwycizcw, dlatego bd niezmiernie wdziczna za Wasz pomoc i gosowanie.

Gosy mona oddawa na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.p...a-ameryka-1083
    Naley klikn w ikon u dou aplikacji ze znaczkiem facebooka, wwczas zostaniecie zalogowani i w tym samym miejscu (na dole) powinien wywietli si guzik z serduszkiem i napisem "oddaj gos". Gosujc, pomagacie mi leczy dzikie zwierzta i odby podr marze :) Zajmuje to raptem chwil, a dla mnie to cae ycie!
    Z gry ogromne dziki!!!

Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Skd
    Redenovo
    Postw
    4,447
    poparem Twoj akcj - klasycznie...
    przy okazji - uwaaj podczas kpieli rzecznych na piranie...
    a jeszcze bardziej serio - przydaaby si na tym forum maa relacja - kilka fotografii i troch sw..
    postaraj si ale serio i nie zapomnij o voyageforum.pl, ktre bdzie trzyma kciuki za Twoje powodzenie w misji na rzecz zwierzyny...
    to przyjemne czasami y marzeniami twardo stpajc po ziemi...

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw