+ Odpowiedz na ten temat
Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Wolontariat z dzikimi zwierzêtami w sercu amazoñskiej d¿ungli

  1. #1
    Minitravelek wenus is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    1

    Exclamation Wolontariat z dzikimi zwierzêtami w sercu amazoñskiej d¿ungli

    Witajcie! Co prawda jestem tutaj nowa, mia³abym jednak ogromn± pro¶bê do forumowiczów i mi³o¶ników Ameryki Po³udniowej oraz jej dzikiej przyrody. Mianowicie, jako studentka weterynarii, planujê w przysz³o¶ci zajmowaæ siê dzikimi zwierzêtami i ratowaniem zagro¿onych gatunków. Na te wakacje zaplanowa³am praktykê w boliwijskim o¶rodku ratuj±cym sieroty z r±k k³usowników. S± one tam leczone, a nastêpnie wypuszczane z powrotem na wolno¶æ. O fundusze na tê wyprawê staram siê w konkursie Stypendium z Wyboru. Uzyskane g³osy s± jedynym kryterium wyboru zwyciêzców, dlatego bêdê niezmiernie wdziêczna za Wasz± pomoc i g³osowanie.

    G³osy mo¿na oddawaæ na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.p...a-ameryka-1083
    Nale¿y klikn±æ w ikonê u do³u aplikacji ze znaczkiem facebooka, wówczas zostaniecie zalogowani i w tym samym miejscu (na dole) powinien wy¶wietliæ siê guzik z serduszkiem i napisem "oddaj g³os". G³osuj±c, pomagacie mi leczyæ dzikie zwierzêta i odbyæ podró¿ marzeñ :) Zajmuje to raptem chwilê, a dla mnie to ca³e ¿ycie!
    Z góry ogromne dziêki!!!

  2. #2
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Sk±d
    Redenovo
    Postów
    4,437
    popar³em Twoj± akcjê - klasycznie...
    przy okazji - uwa¿aj podczas k±pieli rzecznych na piranie...
    a jeszcze bardziej serio - przyda³aby siê na tym forum ma³a relacja - kilka fotografii i trochê s³ów..
    postaraj siê ale serio i nie zapomnij o voyageforum.pl, które bêdzie trzymaæ kciuki za Twoje powodzenie w misji na rzecz zwierzyny...
    to przyjemne czasami ¿yæ marzeniami twardo st±paj±c po ziemi...

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów