Witajcie! Co prawda jestem tutaj nowa, mia³abym jednak ogromn± pro¶bê do forumowiczów i mi³o¶ników Ameryki Po³udniowej oraz jej dzikiej przyrody. Mianowicie, jako studentka weterynarii, planujê w przysz³o¶ci zajmowaæ siê dzikimi zwierzêtami i ratowaniem zagro¿onych gatunków. Na te wakacje zaplanowa³am praktykê w boliwijskim o¶rodku ratuj±cym sieroty z r±k k³usowników. S± one tam leczone, a nastêpnie wypuszczane z powrotem na wolno¶æ. O fundusze na tê wyprawê staram siê w konkursie Stypendium z Wyboru. Uzyskane g³osy s± jedynym kryterium wyboru zwyciêzców, dlatego bêdê niezmiernie wdziêczna za Wasz± pomoc i g³osowanie.

G³osy mo¿na oddawaæ na stronie http://stypendiumzwyboru.absolvent.p...a-ameryka-1083
Nale¿y klikn±æ w ikonê u do³u aplikacji ze znaczkiem facebooka, wówczas zostaniecie zalogowani i w tym samym miejscu (na dole) powinien wy¶wietliæ siê guzik z serduszkiem i napisem "oddaj g³os". G³osuj±c, pomagacie mi leczyæ dzikie zwierzêta i odbyæ podró¿ marzeñ :) Zajmuje to raptem chwilê, a dla mnie to ca³e ¿ycie!
Z góry ogromne dziêki!!!