+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Hotel Gaja, Poznań

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Hotel Gaja, Poznań

    Hotel Gaja

    ul. Gajowa 12 , 60-815 Poznań





    Gaja znajduje się w samym centrum Poznania, w bardzo bliskim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca kolejowego oraz zielonej enklawy Jeżyc – Starego ZOO.

    http://www.gaja-hotel.pl/start.html

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Hotel Gaja dysponuje 39 pokojami, w których znajdziemy telewizor z dostępem do telewizji kablowej, bezpłatny dostęp do Internetu, łóżko oraz wygodne biurko do pracy.

    We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z prysznicem.Do dyspozycji gości są w obiekcie również pokoje typu studio, których znajdują się dwa pomieszczenia - sypialnia z pokojem dziennym oraz łazienka z drugą osobną toaletą.

    Niektóre pokoje posiadają meble z dawnych czasów, co pozwala zgrabnie połączyć historię z nowoczesnością.


  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Byłam, spałam i polecam. Hotel położony przy Międzynarodowych Targach Poznańskich.
    Do dworca kolejowego ok. 10 minut pieszo, do zabytkowego centrum ok. 15 minut. Mimo to, położony w spokojnej ulicy. Pokoje z balkonami i bez, dość duże, dobrze wyposażone.
    Na powitanie woda mineralna, ale nie ma czajnika. Łazienka też duża i nowoczesna. Wnętrze stylowe, śniadania drogie, toteż nie skorzystaliśmy. Obsługa w recepcji, czynnej przez całą dobę, świetna. Mapy miasta mają na podorędziu. Przy następnej okazji, też się zatrzymamy w tym hotelu. Przy wczesnej rezerwacji, za pokój i 3 osoby płaciłam 140zł.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów