+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Montenegro, wrażenia z pobytu

  1. #16
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Fajne rzeczy opisujesz, poprosze wiecej o tych "owocach morza", malze ? jezowce? Ja to lubie. A wlasnie wybieram sie do Montenegro na wakacje.

  2. #17
    Minitravelek TimoN is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sławków
    Postów
    25
    zdzicho alboom II

    Byłeś tylko nad morzem, a w głąb kraju nie wypuszczaliście się?
    Tylko nad morzem, chociaż jeden raz zapuściliśmy się na wyżyny (stary bar) który jest usytuowany 600 a może 800 metrów wyżej.

    pixi

    Fajne rzeczy opisujesz, poprosze wiecej o tych "owocach morza", malze ? jezowce? Ja to lubie. A wlasnie wybieram sie do Montenegro na wakacje.
    Cóż ja osobiście jadłem tylko "mule" czyli te muszle - ale jest tam mnóstwo owoców morza, zresztą jak w Chorwacji.
    Niestety nie jestem w stanie pomóc w temacie owoców morza, gdyż nie jestem smakoszem i raczej omijam.
    " Enemy Of My Enemy Is My Friend... " =[ GaduGadu: 4295369 ]=

  3. #18
    Cześć,
    Czarnogóra uwiodła mnie swoim pięknem i klimatem. Kilka fotek można zobaczyć na: http://www.wojtuh.republika.pl/czarnogora-galeria.html

  4. #19
    Minitravelek mmllmm is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    3
    Z Baru do Starego Baru łatwo można dojechać za pomocą Taxi. Stawka około 1euro za kilometr. Odległość to niecałe 5 km z dworca głównego autobusów.
    Poniżej link do klipu video gdzie jest przedstawione kilka najciekawszych miejsc w Czarnogórze.
    najciekawsze miejsca w Czarnogórze
    Ostatnio edytowane przez mmllmm ; 21-08-2014 o 15:19

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów