+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: DW "Danusia"-Jastrzębia Góra

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    DW "Danusia"-Jastrzębia Góra

    Najpierw znalazłam ofertę w internecie.
    Zanim padło na "Danusię" - przejrzałam wiele ofert w Jastrzębiej Górze. Ośrodek wyróżniała przede wszystkim cena i bliskość morza /ok.200m/. Ponadto strony internetowe ośrodka były czytelne i zrobione rzetelnie. Potem wybrałam sobie pokój i wpłaciłam zaliczkę.

    http://www.dwdanusia.pl/
    Jastrzębia Góra Wczasy Nad Morzem Wczasy rodzinne 250 m. Do Morza Domowa Kuchnia
    http://www.domwczasowydanusia.nocowanie.pl/

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Ponieważ jestem już po wakacjach w DW "Danusia"-mogę dopisać resztę.
    Rzeczywistość nie odbiegała od zdjęć i opisu z internetu chociaż obiekt w rzeczywistości jest mniejszy niż na zdjęciach. Mieszkałam w pokoju 3-osobowym z TV i łazienką, jednym z większych w ośrodku /Nr 25/.Faktycznie pokoje można podzielić na trzy kategorie, a te w budynku głównym łazienki mają na korytarzu.

    Na terenie ośrodka jest stołówka, która oferuje śniadania i obiadokolacje w dogodnych godzinach: śniadanie wydawane jest od 9:00 do 11:00, a obiadokolacja od 14:00 do 18:00.I de facto z tej obiadokolacji można zrobić albo obiad albo kolację, w zależności od naszych planów.
    Posiłki są serwowane, ale uważam że jedzenia jest pod dostatkiem. Na śniadanie można zjeść płatki z mlekiem, wypić kakao, kawę czy herbatę z cytryną.Codziennie zimna płyta /ser żółty, wędlina, pasztet, dżem/, pieczywo jasne, ciemne i bułki.Często do tego sałatka np.jajeczna, twarożek etc.W niedzielę była dodatkowo jajecznica lub parówki na gorąco, a do obiadu przepyszne drożdżowe ciasto z polewą.
    Zupy domowe i smaczne podawane w wazie, drugie dania różnorodne. Dużo obiadów mięsnych choć raz były dobre naleśniki polane czekoladą. Surówka jedna, ale do obiadu zawsze podają kompot lub inny napój. Bardzo sprawna obsługa, nie czeka się wcale bo jeszcze przy zupie podawane jest drugie danie. Ogólnie- jedzenie dobre.
    Dla dzieci duży pokój zabaw wyposażony w zabawki. Przydał się na deszczowe dni. Jest też mały plac zabaw obok jednego z domków, na terenie ośrodka. Można skorzystać z grilla czy tarasu słonecznego
    /są wystawione leżaki i krzesła/. Można też pójść do fryzjera bo znajduje się z przodu budynku głównego. Byłam i polecam.
    Teraz pokoje: wykładzina na podłodze, telewizory, kolorowe zasłonki w oknach.W pokojach nie ma lodówki, ale jest ona ogólnodostępna w budynku głównym podobnie jak aneks kuchenny. Łazienki nie duże, ale wystarczające. Pokoje przy tarasie słonecznym mają wejście wprost z niego.
    Bardzo miła obsługa w kuchni i właścicielka-Pani Helena.
    Z ciekawości, zajrzałam podczas pobytu do innych ośrodków, bardziej luksusowych z ceną 115zł/osoba
    z dwoma posiłkami.
    Wniosek jest taki: jeśli nie zależy nam na bardzo luksusowych wakacjach /w pokojach przeważnie się śpi/ i wystarczą nam skromne, ale przyjemne pokoiki w "Danusi"-warto zajrzeć do tego ośrodka.
    Cena bardzo przystępna: w sierpniu /czyli sezon/ wynosi z HB 65zł/osoba dorosła i 50zł/dziecko. Pokoje bez łazienek tańsze. Do plaży blisko: wystarczy przejść przez drogę i za jakieś 100m jest już zejście z klifu do morza. Blisko też do kościoła /ok. 200m/ i do jadłodalni "Słoneczna". Jednym słowem-polecam

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów