+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Pensjonat Anita w Augustowie

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Pensjonat Anita w Augustowie

    Pensjonat ANITA Augustów
    ul. Kościelna 12
    16-300 Augustów
    tel . 660 566 145


    Pensjonat położony jest na spokojnej uliczce blisko centrum miasta, 10 min od rzeki Netty i 20 min od jeziora Necko.

    Pokoje są nowe i o wysokim standardzie.


    Odległość od plazy (m): 700
    Odległość od centrum (m): 100
    Liczba pokoi : 10
    Liczba miejsc noclegowych : 26

    pokój 2-osobowy-90zł
    apartament 2-3 osoby-120zł
    Pensjonat Anita w Augustowie • wypoczynek, nocleg, pokoje Augustów

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Pensjonat znajduje się w centrum miasta, przecznicę od augustowskiego rynku i kościoła. Pokoje są z tyłu budynku, między Pizzerią a biurem geodezyjnym. Oprócz tej suity / 120zł za 3 osoby/ są jeszcze pokoje 2-osobowe z łazienkami.
    Standard dobry, dobrze położony choć do dworca kolejowego 2-3 km. Trzeba uważać na taxi bo nie wszystkie są zrzeszone w korporacji i żądają za przejazd spod dworca 25zł zamiast 17zł.

    Apartament okazał się suitą w wydzieloną sypialnią i małym salonikiem z TV. Ale na korytarzu wyposażony aneks kuchenny . Właścicieli nie widziałam na oczy, nazajutrz klucz zostawiłam w drzwiach.





  3. #3
    gohik
    Guest
    hej, czy możesz mi powiedzieć coś więcej o tym pensjonacie?
    polecasz go czy niezbyt? potrzebuję bardzo pilnie odpowiedzi, bo muszę zarezerwować tam pokój najprawdopodobniej dzisiaj ;) jakich dokumentów wymagają? czy jest recepcja? i jakie są tam warunki? ;) czy na piętrze pokoje są bardzo blisko siebie? (inni lokatorzy obok)

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Polecam. Wszystko, co ważne-napisałam. Czysty, dobrze położony, ładny. Recepcji nie ma, zgłosiłam się po przyjeździe do pizzerii / w tym samym budynku/, a wczesniej zrobiłam przelew i otrzymałam potwierdzenie rezerwacji. Pokoje nie są obok siebie, tylko np. vis a vis. Mój miał balkon.

  5. #5
    gohik
    Guest
    ok, dziękuję bardzo ;) lodówka i aneks kuchenny jest na piętrze niżej 'do podziału' z innymi lokatorami? jakieś wyposażenie typu ręczniki, papier toaletowy są na miejscu czy brać swoje? ;) a, no i jeszcze takie dodatkowe pytanie - czy w tej pizzeri jest dobra pizza/kebab(lub jakieś inne jedzenie) ? ;)

  6. #6
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Lodówka jest w dużej jadalni ogólnodostepnej, naczynia, czajnik etc. Papier toaletowy był, ręczników nie było. Pizzy u nich nie jadłam, poszliśmy na obiad do jadłodalni przy kultowej restauracji "Albatros".

  7. #7
    gohik
    Guest
    ok, to chyba wszystko ;) dziękuję ;)

  8. #8
    Minitravelek uszyneq is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    B-stok
    Postów
    1
    1. Moze ktos mi powiedziec jak jest tam z dziećmi? Placi sie dodatkowo czy nie. Synek itak spalby z nami na jednym luzku poniewaz ma dopiero 3 latka..

    2. Czy jest mozliwosc zaparkowania auta na posesji ... chodzi o 2-3 auta poniewaz chcemy wynajac 3 pokoje?

    3. Czy jest jakies miejsce aby rozpalic grila lib posiedziec przy piwie ?

  9. #9
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Z tyłu jest mały dziedziniec, można posiedzieć /grilla nie widziałam/. Za dziecko nie płaciłam. Natomiast, wydaje mi się, że można wjechać w bramę obok pizzerii. Musisz po prostu zadzwonić i dopytać o te szczegóły bo ja nie byłam zmotoryzowana.

  10. #10
    Minitravelek hemostaza is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    1
    Nie polecam tego pensjonatu ponieważ jest w nim brudno. Zarówno w kuchni ogólnodostępnej jak i pokoju, a co najgorsze w łazience.
    Pokój który podobno tuż przed moim przyjazdem został posprzątany był zakurzony,zepsuty kontakt elektryczny, zepsute zawiasy w szafie, wszechobecny kurz, w łazience niedomyta toaleta i kabina prysznicowa (dodatkowo słabo schodząca woda), brudny dywanik w łazience i włosy po poprzednich lokatorach.
    Pościel która lata świetności ma już dawno za sobą, ciężka zimowa kołdra oraz poduszka płaska i twarda jak deska (cały wsad już się ubił bo latach używania).
    Stanowczo odradzam!!!!

  11. #11
    Minitravelek domi is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    1
    nie zgadzam się z przedmówcą, wielokrotnie przyjeżdżam tam ze znajomymi w okresie wakacyjnym i nigdy nie było brudno, ani nie powiedziałabym nic złego odnośni pościeli, w naszym pokoju zawsze jest cienka lekka kołdra. Plusem jest to,że na podwórku jest altana z grillem i o ile wiem teraz do dyspozycji jest też sauna. Obsługa bardzo miła, a pokoiki bardzo ładne. polecam!

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów