+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Lune rozmowy na tematy gruziskie

Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Skd
    Redenovo
    Postw
    4,437

Lune rozmowy na tematy gruziskie

strasznie to drogo - czy to oferta dla Germacw ?

to przyjemne czasami y marzeniami twardo stpajc po ziemi...

Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Postw
    6
    Moe to Pana bardzo zaskoczy - taniej praktycznie nie ma. Na pewno nie za 14-16 dni ze wszystkimi wiadczeniami w cenie. Gruzja nie naley do tanich krajw.

Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Postw
    7,490
    A jak sie ksztaltuja koszty wyjazdu prywatnego do Gruzji ? Robisz wrazenie oblatanego w temacie. Czy juz tam byles i jak ?

Postw
    6
    Witam

Byem wiele razy, ostatnio w wita Boego Narodzenia.

Koszt - wszystko zaley od tego, co chce si zobaczy, jak i gdzie spa, lecie czy jecha samochodem, kupowa duo czy mao.

Osobicie polecam wyjazdy z biurami podry, jak wida w temacie oferta jest dua :)

Postw
    7,490
    Osobiscie 100 razy bardziej wole wyjazdy indywidualnie organizowane gdzie kazdy wybor zalezy ode mnie. Napisz nam, prosze, co zwiedzales i jak to sie odbylo.

Skd
    Redenovo
    Postw
    4,437

ciko bdzie namwi Im Nodara na opis indywidualnych osigni, gdy jako pracownik ( szef ) biura podry cinaby ( jak Tu154M) ga na ktrej siedzi...
    ale moe jednak nakreli kilka obserwacji z czasu pozasubowego pobytu w Gruzji ?

PS a co kosztw - choby noclegw - to prawie w kadym kraju prywatne kwatery / mieszkania konkuruj z hotelami...
    Czyby Gruzja miaa by wyjtkiem ?

Postw
    7,490
    Cytat Napisa jacky Zobacz post

ciko bdzie namwi Im Nodara na opis indywidualnych osigni, gdy jako pracownik ( szef ) biura podry cinaby ga na ktrej siedzi...
    ale moe jednak nakreli kilka obserwacji z czasu pozasubowego pobytu w Gruzji ?
    I wlasnie na to licze...

Postw
    6
    Czy mi si wydaje czy te mj wtek zosta usunity?

Skd
    Redenovo
    Postw
    4,437
    Cytat Napisa Nodar Zobacz post
    Czy mi si wydaje czy te mj wtek zosta usunity?
    nie jestem pewien, lecz z uwagi na atak spamerski byo wielkie sprztanie...

dobry admin potrafi z gbin archiwum wydoby ukryte skarby :-)

Postw
    6
    Zosta usunity, bez adnej wiadomoci na privie, c - jeli bdziecie mieli jakie pytania dotyczce wyjazdw indywidualnych to wiecie gdzie mnie szuka.

Administrator Maxitravelek Natasza ma wyczon reputacj Avatar Natasza
    Postw
    30,513

Lune rozmowy na tematy gruziskie

Poniewa wtek dotyczcy organizatorw wyjazdw do Gruzji ma by przejrzysty i spjny, przenosz z niego inne Wasze posty. Tu mona pisa nie tylko na temat wyjazdu, ale i na temat samej Gruzji. Zadawa pytania i udziela odpowiedzi.

Postw
    6
    Jeeli kto bdzie mia pytania odnonie samodzielnych wyjazdw do Gruzji, bez obsugi biur turystycznych to prosz pisa. Bd odpowiada

Administrator Maxitravelek Natasza ma wyczon reputacj Avatar Natasza
    Postw
    30,513
    Ja mam pytanie: jeli zdecyduj si na wykup biletw samolotowych i rezerwacje miejsc noclegowych w Gruzji, to na jakie kopoty mog si natkn po przylocie? Na co mam zwrci uwag?
    Jakie s szanse na wynajem transportu, czy mona np. zakontraktowa taxi czy busa, ustali cen i podrowa nim mini grup?
    Jak zarezerwowa bilety na nocny pocig z Gruzji do Armenii?

Skd
    Redenovo
    Postw
    4,437
    mam nadziej, e Waszmo Nodar si nie obrazi na VF...
    wic i ja dokadam pytania:
    - o bilet powrotny z Armenii - najlepiej z kuszetk lub opcjonalnie sleeping ( chyba Natasza nie chce si tam osiedli ? ),
    - ubezpieczenie typu Vojaera w Gruzji i Armenii - czy mona (do)kupi na miejscu i jakie s bonusy ?
    - przy wynajmie busa ( marszrutki ) na szalestwo non stop / czy kierowca bdzie w stanie by przewodnikiem ?

Postw
    6
    Cytat Napisa Natasza Zobacz post
    Ja mam pytanie: jeli zdecyduj si na wykup biletw samolotowych i rezerwacje miejsc noclegowych w Gruzji, to na jakie kopoty mog si natkn po przylocie? Na co mam zwrci uwag?
    Jakie s szanse na wynajem transportu, czy mona np. zakontraktowa taxi czy busa, ustali cen i podrowa nim mini grup?
    Jak zarezerwowa bilety na nocny pocig z Gruzji do Armenii?
    1. O jakim standardzie noclegw mwimy? Im wyszy tym mniejsze szanse na wpadki, zdarza si, e po przyjedzie do hostelu czy pensjonatu okazuje si, e nasze miejsce jest zajte lub synne s historie z tbiliskich hosteli gdzie w nocy picym ludziom dostawiano ka do pokoi i dorzucano wsplokatorw :)

2. Transport mona wynaj wszdzie, najpopularniejsza forma podrowania to oczywicie marszrutki (znane wszdzie na Wschodzie minibusy, pacisz i jedziesz), odjedaj one z przystanku w Tbilisi, trasy we wszystkich kierunkach. Mona przylecie na lotnisko, wzi takswk do centrum Tbilisi, odczeka do pierwszej marszrutki i pojecha na przykad do Lagodekhi. W zeszym roku mao brakowao i musiabym tak zrobi

Mona te wynaj takswk, w kadym kierunku, nawet kilkusetkilometrowe trasy. Cen nie znam za dobrze ale mog popyta.

Mona te wynaj terenwk, kilka firm to proponuje.

Bilet na pocig kupuje si wszdzie na wiecie w tym samym miejscu - na dworcu Trzeba uwaa bo ten pocig jedzi tylko konkretne dni, parzyste. W razie mog poda dokadniejsze dane.
    Ostatnio edytowane przez Nodar ; 28-02-2013 o 21:57

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw