+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Luźne rozmowy na tematy gruzińskie

  1. #1
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437

    Luźne rozmowy na tematy gruzińskie



    strasznie to drogo - czy to oferta dla Germańców ?

    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  2. #2
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Może to Pana bardzo zaskoczy - taniej praktycznie nie ma. Na pewno nie za 14-16 dni ze wszystkimi świadczeniami w cenie. Gruzja nie należy do tanich krajów.

  3. #3
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    A jak sie ksztaltuja koszty wyjazdu prywatnego do Gruzji ? Robisz wrazenie oblatanego w temacie. Czy juz tam byles i jak ?

  4. #4
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Witam

    Byłem wiele razy, ostatnio w święta Bożego Narodzenia.

    Koszt - wszystko zależy od tego, co chce się zobaczyć, jak i gdzie spać, lecieć czy jechać samochodem, kupować dużo czy mało.

    Osobiście polecam wyjazdy z biurami podróży, jak widać w temacie oferta jest duża :)

  5. #5
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Osobiscie 100 razy bardziej wole wyjazdy indywidualnie organizowane gdzie kazdy wybor zalezy ode mnie. Napisz nam, prosze, co zwiedzales i jak to sie odbylo.

  6. #6
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437


    ciężko będzie namówić Imć Nodara na opis indywidualnych osiągnięć, gdyż jako pracownik ( szef ) biura podróży ścinałby ( jak Tu154M) gałąź na której siedzi...
    ale może jednak nakreśli kilka obserwacji z czasu pozasłużbowego pobytu w Gruzji ?

    PS a co kosztów - choćby noclegów - to prawie w każdym kraju prywatne kwatery / mieszkania konkurują z hotelami...
    Czyżby Gruzja miała być wyjątkiem ?


    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  7. #7
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Cytat Napisał jacky Zobacz post


    ciężko będzie namówić Imć Nodara na opis indywidualnych osiągnięć, gdyż jako pracownik ( szef ) biura podróży ścinałby gałąź na której siedzi...
    ale może jednak nakreśli kilka obserwacji z czasu pozasłużbowego pobytu w Gruzji ?
    I wlasnie na to licze...

  8. #8
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Czy mi się wydaje czy też mój wątek został usunięty?

  9. #9
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437
    Cytat Napisał Nodar Zobacz post
    Czy mi się wydaje czy też mój wątek został usunięty?
    nie jestem pewien, lecz z uwagi na atak spamerski było wielkie sprzątanie...

    dobry admin potrafi z głębin archiwum wydobyć ukryte skarby :-)
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  10. #10
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Został usunięty, bez żadnej wiadomości na privie, cóż - jeśli będziecie mieli jakieś pytania dotyczące wyjazdów indywidualnych to wiecie gdzie mnie szukać.

  11. #11
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Luźne rozmowy na tematy gruzińskie

    Ponieważ wątek dotyczący organizatorów wyjazdów do Gruzji ma być przejrzysty i spójny, przenoszę z niego inne Wasze posty. Tu można pisać nie tylko na temat wyjazdu, ale i na temat samej Gruzji. Zadawać pytania i udzielać odpowiedzi.

  12. #12
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Jeżeli ktoś będzie miał pytania odnośnie samodzielnych wyjazdów do Gruzji, bez obsługi biur turystycznych to proszę pisać. Będę odpowiadał

  13. #13
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Ja mam pytanie: jeśli zdecyduję się na wykup biletów samolotowych i rezerwacje miejsc noclegowych w Gruzji, to na jakie kłopoty mogę się natknąć po przylocie? Na co mam zwrócić uwagę?
    Jakie są szanse na wynajem transportu, czy można np. zakontraktować taxi czy busa, ustalić cenę i podróżować nim mini grupą?
    Jak zarezerwować bilety na nocny pociąg z Gruzji do Armenii?

  14. #14
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437
    mam nadzieję, że Waszmość Nodar się nie obraził na VF...
    więc i ja dokładam pytania:
    - o bilet powrotny z Armenii - najlepiej z kuszetką lub opcjonalnie sleeping ( chyba Natasza nie chce się tam osiedlić ? ),
    - ubezpieczenie typu Vojażera w Gruzji i Armenii - czy można (do)kupić na miejscu i jakie są bonusy ?
    - przy wynajmie busa ( marszrutki ) na szaleństwo non stop / czy kierowca będzie w stanie być przewodnikiem ?
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  15. #15
    Minitravelek Nodar is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    6
    Cytat Napisał Natasza Zobacz post
    Ja mam pytanie: jeśli zdecyduję się na wykup biletów samolotowych i rezerwacje miejsc noclegowych w Gruzji, to na jakie kłopoty mogę się natknąć po przylocie? Na co mam zwrócić uwagę?
    Jakie są szanse na wynajem transportu, czy można np. zakontraktować taxi czy busa, ustalić cenę i podróżować nim mini grupą?
    Jak zarezerwować bilety na nocny pociąg z Gruzji do Armenii?
    1. O jakim standardzie noclegów mówimy? Im wyższy tym mniejsze szanse na wpadki, zdarza się, że po przyjeździe do hostelu czy pensjonatu okazuje się, że nasze miejsce jest zajęte lub słynne są historie z tbiliskich hosteli gdzie w nocy śpiącym ludziom dostawiano łóżka do pokoi i dorzucano współlokatorów :)

    2. Transport można wynająć wszędzie, najpopularniejsza forma podróżowania to oczywiście marszrutki (znane wszędzie na Wschodzie minibusy, płacisz i jedziesz), odjeżdżają one z przystanku w Tbilisi, trasy we wszystkich kierunkach. Można przylecieć na lotnisko, wziąć taksówkę do centrum Tbilisi, odczekać do pierwszej marszrutki i pojechać na przykład do Lagodekhi. W zeszłym roku mało brakowało i musiałbym tak zrobić

    Można też wynająć taksówkę, w każdym kierunku, nawet kilkusetkilometrowe trasy. Cen nie znam za dobrze ale mogę popytać.

    Można też wynająć terenówkę, kilka firm to proponuje.

    Bilet na pociąg kupuje się wszędzie na świecie w tym samym miejscu - na dworcu Trzeba uważać bo ten pociąg jeździ tylko konkretne dni, parzyste. W razie mogę podać dokładniejsze dane.
    Ostatnio edytowane przez Nodar ; 28-02-2013 o 22:57

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów