+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Bhutan

  1. #1
    Minitravelek bibiona is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    6

    Bhutan

    czy ktoś z Was był w Bhutanie? powiem szczerze, że jest moje największe marzenie, na które zbieram kasę już od dawna... jednak podróż nie jest taka łatwa, bo samodzielnie nie można się tam dostać, tylko trzeba przez lokalne biuro podróży.

  2. #2
    Minitravelek Sans is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    3
    Wiem coś o tym. Bhutan jest również moim marzeniem. A szukałaś może jakiś biur podróży? Bo z moich rozeznań najlepiej pojechać z Dharma Adventures, bo nie ma tam żadnych pośredników. Niestety kolejny wyjazd jest dopiero w październiku, ale już dzisiaj wiem, że na pewno jesienią odbędę swoją podróż życia, bo Bhutan muszę odwiedzić obowiązkowo :)

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    I jakoś dobrze się składa, że biuro to ma przedstawicielstwo w Polsce, prawda?
    www.bhutanadventure.pl/pl/o-nas/dharma-adventures

  4. #4
    Minitravelek Sans is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    3
    Tak zgadza się, dlatego właśnie podobno są lepsi od innych bo Dharma Adventures to jednak jest przedstawicielstwo, a nie pośrednictwo. Tylko bardzo mało informacji można znaleźć na temat samego biuro, albo nawet Bhutanu... Może jednak jest ktoś na forum kto był w Bhutanie i może podpowiedzieć jakie biuro najlepiej wybrać i ogólnie jak się przygotować do takiej podróży. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów