+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Penzion Stanský mlýn, Stan k/Hlinsko

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Penzion Stanský mlýn, Stan k/Hlinsko

    Miałam spać w tym pensjonacie, ale zrezygnowałam na rzecz samego Hlinsko. Jednak będąc w Hlinsko nie mogłam sobie odmówić wizyty w tym pensjonacie. Chciałam dowiedzieć się czy straciłam czy zyskałam, wybierając inne zakwaterowanie. Pensjonat położony idyllicznie, ok. 5 km od Hlinsko, nad rzeczką Chrudimką. Droga Hlinsko-Vitanov-Stan








  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Dość duży teren, nie ogrodzony, do pensjonatu prowadzi bity trakt. Przejeżdża się przez rzeczkę, parkuje pod domem. Dla dzieci jest plac zabaw i na całym terenie ławeczki dla zamyślonych.





  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    W pensjonacie są trzy apartamenty 4-6-osobowe oraz dwa pokoje studio, wszystkie wyposażone w aneksy kuchenne. Niektóre mają własne balkony, inne własne, niekrepujące wyjście.
    W obiekcie nie ma restauracji.

    W takim studio mieliśmy mieszkać

    Miejsce inne niż większość kwater w Czechach. Przede wszystkim dla lubiących spokój i kontakt z naturą. Dobre miejsce dla rodzin, ale z samochodem bo bez-trudno się stąd wydostać.
    Cena za nocleg od 350kc/osoba, dzieci do 10 lat maja zniżkę. Mimo większej ilości noclegów niż 3, właścicielka nie chciała negocjować ceny, co w takim przypadku jest standardem czeskim.

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów