+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Harbour House, Castlegregory, Co. Kerry

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Harbour House, Castlegregory, Co. Kerry

    Scraggane Pier, The Maharees
    Harbour House Castlegregory ma do zaoferowania centrum fitness, saunę i basen kryty, co więcej przechowalnię bagażu i parking w środku obiektu.

    Pokoje w Harbour House Castlegregory są wygodne i mają nowoczesne udogodnienia z prywatnymi łazienkami. W każdym pokoju w innym obiekcie noclegowym są: suszarka do włosów i telefon.





    http://www.maharees.ie/

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Dość duży obiekt, też prowadzony rodzinnie, tuż przy plaży kamienistej. Tu, dla naszej grupy 4-osobowej, mieliśmy do dyspozycji dwa pokoje z łazienkami. W pokoju był czajniczek, kawa i herbata, taras widokowy obok. Na spacerze towarzyszył mi wielki pies gospodarzy. Tu widziałam piękny zachód słońca i tęczę. Śniadanie pełne, irlandzkie jedliśmy w dość dużej jadalni. Oprócz tostów z marmoladą i masłem był sok, kawa, herbata i talerz na gorąco: dwa rodzaje irlandzkiej kaszanki, kiełbaski, bekon i jajka. Tu tez można zrobić pranie i powiesić na zewnątrz, a wietrzna pogoda gwarantuje wysuszenie.Nocleg w dobrym punkcie bo przy wylocie z Półwyspu Dingle. Jedyne, co mi przeszkadzało, to zapach pleśni w szafie, ale nic w niej nie wieszałam.







  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476







+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów