+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Bervie Guesthouse, Achill Island

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Bervie Guesthouse, Achill Island

    The Strand, Keel, Achill Island, Ireland
    Jest imponująca Jadalnia i Salon z widokiem na plażę i klify, gdzie można zjeść śniadanie, podwieczorek i kolację. W salonie również biblioteka.

    Wszystkie pokoje są urządzone tradycyjnie z oryginalnych dziełami sztuki na ścianach, bardzo wygodne i dobrze wyposażone.

    Śniadanie składa się z bufetu i zamówień na goraco z kuchni, podczas gdy podwieczorek opiera się na specjalności domu : gorące bułeczki z masłem, dżemem i śmietaną.




    http://www.bervie-guesthouse-achill.com/
    https://www.facebook.com/BervieGuest.../photos_stream

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Najlepszy nocleg w Irlandii! Niesamowicie klimatyczne miejsce, nie tylko dzięki wspaniałemu położeniu przy plaży, ale przede wszystkim dzięki właścicielom. Serdeczni, mili, z każdym się witają i zamienią parę słów. Z Elizabeth przywitałam się po celtycku, co jej się szczególnie spodobało. Wyściskała mnie nazajutrz, kiedy podarowałam jej polski suvenir i zaprosiła znowu. Jej mąż, John królował zaś w kuchni. Tuż przy hotelu była długa, piękna plaża ciągnąca się kilometrami.
    Otrzymaliśmy piękny, duży apartament z wydzielonym dodatkowo małym pokoikiem, własnym telewizorem i dużą łazienką. Tuz obok naszego pokoju było wyjście do ogródka i na plażę.







  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Zdjęcia klasycznej łazienki irlandzkiej, specjalnie zamieszczam abyście mieli pojęcie ile jest kraników nad umywalką i wanna. W umywalce trzeba wyrównać temperaturę wody.

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Mieliśmy bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę, przez ogródek.



+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów