+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kasia & Tomek, Darłówko

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Kasia & Tomek, Darłówko

    Kwatery prywatne 13 miejsc

    Pomorska 3, 76-153 Darłówko
    Telefon kontaktowy: +48 943144755 , 609 310 995

    http://www.facebook.com/kasiaitomekdarlowko

    Pokoje 2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, tv, lodówką, dzbankiem elektrycznym, parawan, koc plażowy. Na poddaszu pokój typu 'STUDIO' o pow. 50m2 (4-6 osob) składający się z 2 sypialni, pokoju dziennego, łazienki i aneksu kuchennego. Do dyspozycji gości są 2 ****** i miejsca parkingowe na terenie posesji. Odległość do pięknej piaszczystej plaży i czystego kąpieliska to zaledwie 5 min. spacerkiem. W niedalekiej odległości znajduje się zasilany wodą morską PARK WODNY 'JAN' i wiele innych atrakcji.


  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Relacje zdam po pobycie, zamieszczę zdjęcia. Zdecydowałam się na pokój na parterze, z własnym wejściem i małą werandą.

    W pokoju znajduje się duże łóżko 2-osobowe oraz 2 pojedyncze łóżka. W skład pokoju wchodzi także łazienka oraz weranda, w której znajduje się lodówka, mikrofala oraz stolik z 2 krzesłami. Pokój posiada osobne wejście i stolik z krzesełkami w ogródku.



  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476


    Bardzo udane miejsce na wakacje. Mili Gospodarze, wszędzie blisko i do tego "osobisty" ogródek. Prywatne wejście, niezależne od właścicieli, duży pokój z łazienką
    i do tego ganek, pełniący funkcje jadalni. Polecam to miejsce. Byłam, sprawdziłam i polecam.

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476







+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów