+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Afitos - poradnik

  1. #16
    Miditravelek Fila is on a distinguished road Avatar Fila
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Usiłuje to cały czas ogarnąć...
    Postów
    638
    Czego mi nie nie brakowało w Afitos:

    - pijanych Angoli - dyskotek brak...więc i ani nie leżeli po rowach dumni najebani Synowie Albionu ani też nikt w pijanym zwidzie nie biegał z fajfusem na wierzchu. Elegancko, kulturalnie...

    - milicji - przez cały wyjazd nie widziałem ani jednego czającego się przedstawiciela władzy, który szukałby pretekstu by jakiś mandacik wypisać za wieczorne winko na murku czy przechodzenie przed drogę nie w tym miejscu co można. To samo się tyczyło 250 kilometrów zrobionych samochodem... żadnej suszarki, żadnego bandyty w mundurze przy drodze chcącego łupić kierowców... można? Można!

    - murzynów - niesamowite, ale na plaży nie było ani jednego czarnego "nieroba" który by zaczepiał każdego czy nie chce kupić oryginalnej chusty z Mediolanu czy innego Rolexa za 20 euro... To samo na mieście... poza jednym wyluzowanym synem czarnej Afryki błyszczącym świecidełkami jak świąteczna choinka nocą, nie widziałem ani jednego, wiecznie prześladowanego przez każących pracować rasistów, miłośnika europejskiego socjalu.

    - zwierzątek i ostrych kamieni w morzu - zabrałem specjalne buty do pływania... nie były potrzebne. Morze też czyściutkie... dno płaskie, piaszczyste (poza wyjątkami tak do 6-8 metrów od brzegu)


    Co by nie był sam monolog... nocne zdjęcie dla uatrakcyjnienia wpisu:

    Ostatnio edytowane przez Fila ; 05-08-2014 o 14:02

  2. #17
    Moderator Maxitravelek pixi is on a distinguished road Avatar pixi
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    7,491
    Fila, powiedz tacie ze trzeba kliknac 2 razy w "edycia" i tak samo w "..z cytatem" i dziala.

  3. #18
    Miditravelek Fila is on a distinguished road Avatar Fila
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Usiłuje to cały czas ogarnąć...
    Postów
    638
    Cytat Napisał pixi Zobacz post
    Fila, powiedz tacie ze trzeba kliknac 2 razy w "edycia" i tak samo w "..z cytatem" i dziala.
    A no tak...działa

  4. #19
    Miditravelek Fila is on a distinguished road Avatar Fila
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Usiłuje to cały czas ogarnąć...
    Postów
    638
    Powrót logistycznie:

    Ryanair startuje z Salonik o 9 rano...więc specjalnie zarezerwowaliśmy hotel Athina Airport Hotel (ze 3 km od lotniska)
    Trójka (ja gratis) znaleziona na innym serwisie niż booking za 157 pln - oferta bezzwrotna, ale finansowo bardzo dobra.

    Przedostatni autobus z Afitos do Salonik wypelniony, ale jedziemy... ino tata zaliczył miejsce na schodkach.



    Z dworca... a co tam.. taksówka na bogato do hotelu. Parę ojro więcej, ale od razu... basen do dyspozycji!



    Rano darmowy busik z hotelu na aeroporto i już o o 09:05... papa Grekija!

  5. #20
    Miditravelek Fila is on a distinguished road Avatar Fila
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Usiłuje to cały czas ogarnąć...
    Postów
    638
    Nie wiem czy wypada na forum z biura podróży...
    ale podsumowanie finansowe

    Przeloty 4 osób: 1776 pln
    Hotel 7 nocy: 1650 pln
    Euro ze sobą: 2400 pln

    Łącznie 6000 pln za samolot, hotele, wydatki z jedzeniem, zabawkami dla mnie, piwem i ouzo dla rodziców... na 4 osoby...wychodzi 8 dni za 1500 pln.

    Cały czas nie rozumiem jak można jechać na tydzień nad Bałtyk... nawet przy słonecznej pogodzie odmrażać sobie kostki w morzu...



    Do wydatków dochodzi Athos: 1000 pln (w tym 500pln za wynajem samochodu i paliwo), ale nie tego nie wrzucam tego podsumowania... co by było wyobrażenia... ile kosztuje indywidualny urlop na poziomie za granicą.

  6. #21
    Miditravelek Fila is on a distinguished road Avatar Fila
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Usiłuje to cały czas ogarnąć...
    Postów
    638
    Natasza, mogę prosić o "posprzątanie" w tej relacji?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów