+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Hotel Virkas Muiza w Kuldiga

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Hotel Virkas Muiza w Kuldiga

    Virkas Muiza
    Virkas 27, LV-3300 Kuldiga


    Otoczony przez park w dolinie Windawy hotel Virkas Muiza mieści się w zabytkowej niemieckiej rezydencji stojącej w cichej okolicy, zaledwie 20 minut drogi od słynnego wodospadu i centrum Kuldigi.
    Każdy pokój jest urządzony inaczej. Niektóre wyróżniają się wysokimi (4 m) sufitami i dużymi oknami. W najstarszej części budynku znajdą Państwo mniejsze pokoje z małymi oknami.

    Obok budynku hotelu Virkas Muiza znajdą Państwo parking i miejsca, w których można urządzić piknik. Hotel oferuje możliwość wypożyczenia roweru i organizuje konne wycieczki oraz wycieczki do lokalnej manufaktury zajmującej się wytwarzaniem ceramiki.

    Virkas Mui?a

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    To jest w zasadzie hostel, gdzie są pokoje o różnym standardzie. Dwójka bez łazienki kosztuje 25 EUR, pokój 3-osobowy 30 EUR. Rezerwowałam nocleg przez booking.com, ale potem npisałam do właścicielki i wybrałam sobie pokój nr 7 z własną łazienką i widocznym na zdjęciu tarasem za 35 EUR.


    Budynek jest zabytkowy, częściowo odremontowany





  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Pokój duży z łóżkiem małżeńskim i do tego rozkładana sofa. Wyjście na prywatny taras.




    Prywatna duża łazienka z wanną.



  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Obiekt położony jest min. 1 km za miastem. Kilka razy dziennie dojeżdża tu miejski autobus za 0,35 lv lub taxi za 1,5-2 lv.
    Można również dojść pieszo w 15 minut, idąc przez park miejski.
    Właścicielka mało kontaktowa choć grzeczna. Zostaliśmy natychmiast zakwaterowani. Płatność tylko w gotówce / łaty lub EUR/. Samochód można zostawić przed rezydencją. Jest to jeden z najtańszych obiektów noclegowych w Kuldiga.
    Byłam zadowolona ze swojego wyboru i polecam ten obiekt.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów