+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Kowadło w koronie

  1. #1
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803

    Kowadło w koronie

    W górnych Bielicach od głównej drogi ze znakami żółtymi odłącza się pod górę zielony szlak na Kowadło.


    Szlak wiedzie do granicy polsko-czeskiej i osiąga ją właśnie na Kowadle, po 45 minutach.

    Moja wnuczka Ula


    i ja


    Byli tam jacyś ludzie, prosiliśmy o fotkę razem, ale obcięli nam nogi.

    Z Kowadła wzdłuż granicy poszliśmy na Sedlo Peklo.


    Na kilku mapach z jakich korzystałem jest pokazane, że szlak niebieski bądź też czarny (gminny szlak pieszy nr 2) prowadzi do Bielic, tymczasem my widzieliśmy tylko czeski niebieski szlak.
    Ale ruszyliśmy wg mapy i przez tzw. Barani Wąwóz doszliśmy do Bielic bez problemów.
    Ostatnio edytowane przez zdzicho alboom II ; 10-06-2015 o 20:37
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

  2. #2
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803
    Przeczytałem ten wątek jeszcze raz i jeszcze raz i pomyślałem sobie, że należy Wam się słowo, a może nawet więcej, wyjaśnienia, bo nie jest to forum poświęcone górom i dlatego macie prawo nie wiedzieć, co to jest Bielice, a tym bardziej górne Bielice, ba macie nawet prawo nie wiedzieć, co to jest Kowadło, dlatego postanowiłem Was tu poinformować, że Kowadło to najwyższy szczyt Gór Złotych, a Góry Złote leżą w w Kotlinie Kłodzkiej na pd. wsch. od Lądka Zdroju przy granicy czeskiej, no teraz już na pewno wszyscy wiedzą o czym piszę, przecież to jest forum turystyczne.
    A Bielice to taka wieś turystyczna dobra do wypadów w okoliczne góry.
    A do Bielic dotarłem z Lądka Zdroju przez Trojak i Nowy Gierałtów.
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów