+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Aparthotel Bellevue Beach, Playa d'Alcudia

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Aparthotel Bellevue Beach, Playa d'Alcudia

    Ośrodek Bellevue Club usytuowany jest 10 minut spacerem od piaszczystej plaży w miejscowości Alcudia i oferuje swoim Gościom 8 basenów, pole do minigolfa, kort tenisowy oraz kilka restauracji. Wszystkie apartamenty i apartamenty typu studio dysponują balkonem.

    W każdym apartamencie do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny z lodówką, płytą grzejną i kuchenką mikrofalową. Na terenie obiektu znajduje się też supermarket, w którym można zaopatrzyć się w produkty spożywcze.

    http://www.bluebayresorts.com/en/hot...evue-club.html

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    17 budynków na dużym terenie, a budynki w różnym stanie. My trafiliśmy do Minerva II i tam dało się mieszkać. Daleko do plaży i centrum czyli Puerto d' Alcudia. Ale za to spokój, ptaki i kaczki bo wewnątrz oprócz 8 basenów jest też jezioro. Na te 17 budynków tylko jedna sala restauracyjna, przed sezonem stolik zawsze się znalazł, ale nie wyobrażam sobie jak to może być w szczycie sezonu. Dania kuchni europejskiej i hiszpańskiej, ale hotel głównie nastawiony na obsługę klienta brytyjskiego. Stąd na śniadanie tłusty bekon i fasolka oraz jajka pod różną postacią. Obsługa w restauracji miła, czego nie mogę powiedzieć o recepcji. Już na wstępie kłopot bo hotel ma potwierdzoną inną ilość gości niż my, żądają dopłaty. Ponieważ jest niedzielny wieczór, nie ma u kogo interweniować i czekamy do dnia następnego. W dniu następnym sama interweniuję tam, gdzie ten hotel rezerwowałam. Sprawa wyjaśnia się mimochodem, kiedy 24 godziny później, w recepcji zamawiam paczki lunchowe zamiast śniadania.
    Pani w recepcji informuje mnie, że wszystko się już zgadza, ale hotel nas o tym nie poinformował /telefon w studio/. Nikt nie przeprosił, a następnego poranka-owszem paczki ze śniadaniem czekały, ale obsługa nie chciała ich wydać bo nie były przypisane do naszych pokoi. Chaos, chaos...
    Mieszkaliśmy w studio z balkonem, które było sprzątane co 2-3 dni. W tym ośrodku trzeba zadbać o własne mydło i szampon, bo panie sprzątające ich nie dają. Nie ma tez klimatyzacji / nam nie była potrzebna/, ale w sierpniu pewnie jest niezbędna. Można wypożyczyć wiatrak. Wi-Fi jest płatne /ok. 6 EUR/dziennie/, podobnie jak wiatrak, a za pilot do telewizora pobierana jest kaucja.
    Reasumując, tani pobyt w ośrodku wymagającym remontu i odnowienia. Mocne strony to: cena, obszar, baseny i animacje dla dzieci oraz jedzenie /dla tych, którzy lubią jeść po wyspiarsku czyli tłusto/. Ponieważ podróżowałam ze znajomymi, którzy chcieli hotel z HB, zdecydowałam się wykupić te ofertę /za 5 dni z HB, za 3 osoby zapłaciłam 252 EUR/. Da się przeżyć, ale na luksusy nie liczcie.

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Minerva II

    Cały kompleks wyglądał raczej na akademiki niż hotele.

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Widok na naszą restaurację, akurat z naszego budynku prowadził do niej mostek przecinający kanał

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów