+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Puerto Caleta, Playa Castillo

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Puerto Caleta, Playa Castillo

    Nowoczesny kompleks apartamentów Puerto Caleta położony jest 250 metrów od spokojnej plaży w miejscowości Caleta de Fuste na wyspie Fuerteventura. Na miejscu do dyspozycji Gości jest duży odkryty basen.

    Każdy apartament obejmuje balkon lub taras. W apartamentach znajduje się łazienka i salon z rozkładaną sofą. W obiekcie Goście mogą wypożyczyć telewizor, toster oraz sejf. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę i kuchenkę mikrofalową.

    Kompleks Apartamentos Puerto Caleta zapewnia restaurację i bar przy basenie.
    Apartamenty Puerto Caleta usytuowane są w odległości krótkiego spaceru od supermarketów i dzielnic handlowych. Okolicę można zwiedzać wypożyczonym na miejscu samochodem. Dojazd do klubu golfowego Fuerteventura zajmuje zaledwie 5 minut.

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Atut największy to centralne położenie. I muzyczne wieczory, na żywo ! Standard podstawowy, ale czyste apartamenty, co 2 dni sprzątane /wymiana pościeli, ręczników/. Posiłki jedliśmy w siostrzanym Caleta Garden /3 minuty pieszo/. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór /przepyszne naleśniki, placuszki, świetna pizza, dobre zupy/. Za apartament nie płaciłam dużo, dlatego nie jestem rozczarowana bo nie oczekiwałam komfortu.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów