+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Villagio Eucalyptus-Golfo di Marinella

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Villagio Eucalyptus-Golfo di Marinella

    "Eucalyptus" jest częścią składową dużej wioski turystycznej "Villagio Sardegna Beach".Położony jest ok. 200 metrów od dworca kolejowego.
    Jest ogrodzony, składa się z wielu dwupiętrowych budynków na zadbanym, zielonym terenie.




    Otrzymaliśmy apartament dla 3-ech osób na drugim piętrze składający się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dużej łazienki z kabiną prysznicową.Do tego umeblowany balkon z widokiem na zatokę.
    Kuchnia świetnie wyposażona, nowy sprzęt i meble, wszystko utrzymane w charakterystycznych sardyńskich kolorach czyli błękicie.


    Hotelowy besen

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Sypialnia


    Sypialnia z oknem i klimatyzacją

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Dostęp do aneksu z sypialni, balkonu, przedpokoju.


    Salon z dodatkowym łóżkiem i TV

    Balkon z mebelkami, widok na morze

    łazienka, oczywiście w kolorze błękitnym

  4. #4
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Piękny, świetnie wyposażony apartament. Nie ma placu zabaw, jest basen / w maju nieczynny/.
    Ale w pobliżu nie ma żadnych sklepów, barów czy restauracji. Po zakupy trzeba jechać do Golfo Aranci
    lub iść 4 km do Porto Rotondo. Do Olbii jedzie się 15-20 minut pociągiem. Do tego, w chwili obecnej cały kompleks poprzecinany jest dwoma placami budowy. Od rana do wieczora jeżdżą wielkie auta, jest kurz, co pobytowi nie bardzo sprzyja. Ponieważ nas nie było od rana do wieczora-nie bardzo nam to przeszkadzało, bardziej brak sklepów.
    Za 3 noce, 3 osoby, zapłaciłam 122 EUR. W cenie wliczone były wszystkie opłaty, pościel i ręczniki. Na miejscu miałam uiścić jedynie kaucję w wysokości 200 EUR, ale jej nie pobrano.
    Rezerwacji dokonałam w XI 2008 w niemieckim biurze Dertour, otrzymałam od nich, wraz z dokumentami podróży-przewodnik po Sardynii.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów