+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Residence Sant'Anna-Pietra Ligure

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Residence Sant'Anna-Pietra Ligure

    Rezydencja z panoramicznym widokiem na Pietra Ligure.
    Zanim wynajęłam-przeczytałam opinie,głównie Niemców. Dodatkowo, dwa razy w tygodniu czynna
    jest pizzeria z doskonałą pizzą. Można wynajmować apartament na okres krótszy niż tydzień.
    Więcej o obiekcie napiszę po powrocie z wakacji.


    Residence Pietra Ligure Liguria Italian Riviera delle Palme vacation apartments Pietra Ligure accommodation hotels Pietra Ligure Ligurian Riviera North West Italy holiday apartments holiday accommodation in North West Italy holiday accommodation in I

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Widok apartamentu, tuż po pokonaniu ze 100 schodów.
    Ale za to widok z góry, na Pietra Ligure przepiękny...


    I na znaczną część Ligurii...



  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Apartament pięknie położony na wzgórzu, ok. 500 metrów od centrum Pietra Ligure.Z panoramicznym widokiem na zatokę. Niezmotoryzowani,j ak my-musieli wchodzić pod górę schodami. Obiekt położony jest tarasowo, każdy apartament z tarasem w stronę morza /wyjście nań z sypialni i kuchni/. Obiekt nie jest nowy, ale jest bardzo dobrze utrzymany. Miła obsługa w recepcji /tam też bar/, dobrze wyposażona kuchnia, do tego łazienka z wanną i sypialnia. Telewizor na stanie, bezpłatnie. Przed budynkiem darmowy parking, a na terenie plac zabaw i boisko.
    Apartament rezerwowałam w XI 2008, jest to oferta TUI, a rezerwowałam w niemieckim biurze ADAC. Za pakiet 3 noclegów dla 3 osób zapłaciłam-108 EUR. Cena obejmowała wszystkie opłaty, pościel, ręczniki. Sprzątanie końcowe we własnym zakresie. Pobrano kaucję zwrotną w wysokości 200 EUR.


+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów