+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Hotel "Europa" w Rapallo

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    Hotel "Europa" w Rapallo

    Hotel "Europa" położony jest przy samej promenadzie w Rapallo. Swoje lata już ma,ale jest bardzo czysty
    i ma świetną obsługę. Pokój 3-osobowy był duży,podobnie jak łazienka.Codziennie wymieniana pościel i ręczniki.Śniadania kontynentalne wzmocnione, ale ponieważ jest to hotel **** na śniadanie można się było napić np.szampana.Do tego różne rodzaje serów włoskich,jajka na miękko,kilka rodzajów wędliny, miód, dżemy, paszteciki, duży wybór pieczywa i włoskich rogalików do kawy. Ciasta,owoce i ciasteczka. Mieliśmy tam tylko śniadania, chociaż można było wykupić opcję z dwoma posiłkami dziennie.
    Hotel dobrze położony bo do dworca autobusowego czy kolejowego ok.400-500m. W centrum miasta i
    w pobliżu plaży.

    :: Hotel Europa ::

  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

  3. #3
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    I okolica hotelu,sławna promenada w Rapallo.Jedyne deszczowe i kwietniowe przedpołudnie.


    Przed i po sezonie ten hotel dostępny jest w pakietach np.3 czy 5-o dniowych.Jest w ofercie niemieckiego Neckermanna.Ja za 3 noclegi ze śniadaniem, dla 3-ech osób,zapłaciłam 174E /rezerwowałam w grudniu 2007/.Była to bardzo dobra cena,zwłaszcza że w Ligurii,za apartament żądają nawet 90 E/dzień /okolice Romaggiore/.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów