+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: "Cala di Sole" w Algajola

  1. #1
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476

    "Cala di Sole" w Algajola

    Ośrodek położony jest w rejonie Balange, w miejscowości Algajola.
    Do centrum ok.200-300 metrów, tyleż samo do morza; natomiast do dworca kolejowego ok. 500m.
    Składa się z małych piętrowych bungalowów, na parterze jest taras, na piętrze dość duże balkony.



    Widok z drogi prowadzacej do ośrodka i campingu.


  2. #2
    Administrator Maxitravelek Natasza ma wyłączoną reputację Avatar Natasza
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    30,476
    Mogę polecić ten ośrodek każdemu. Ładnie położony wśród zieleni, miły gospodarz, który nie chciał ani opłaty klimatycznej, ani nie doliczył dopłaty do dziecka /rezerwowałam studio dla 2-óch osób/. Nie zapłaciliśmy również za pościel. Na początku maja ośrodek był dopiero w rozruchu, budowano nową, małą recepcję, sprzątano obiekt. Nam to w niczym nie przeszkadzało, podobnie jak Francuzom, którzy zjechali tam na weekend.

    Studio w kolorze niebieskim, czyste i bardzo dobrze wyposażone, nawet talerze były z motywami korsykańskimi. Do tego ładna łazienka z brodzikiem, też w kolorze błękitnym. Każde studio jest przeznaczone dla 2-3 osób, a samochód można gratis zostawić przed budynkiem. Są oczywiście i apartamenty dla większych rodzin. Dużo zieleni i koncerty ptaków na okrągło.Tu udało nam się spotkać jeszcze jedną rodzinę z Polski. Posprzątać należy samemu lub zapłacić za końcowe czyszczenie.
    Polecam:dobry, bardzo nasłoneczniony rejon Korsyki. Dobre warunki mieszkaniowe, dobry dostęp do pociągu między Calvi a I'lle Rousse.
    Rezerwacji dokonałam w XI 2008, w niemieckim biurze Ameropa, za 3 noclegi dla 3 osób zapłąciłam 108 EUR. W cenie były wszystkie opłaty, za pościel nie zapłaciłam, chociaż ją otrzymałam. Właściciel nie pobrał rónież kaucji ani opłaty klimatycznej.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów