+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Bank pomysw

Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Skd
    Redenovo
    Postw
    4,437
    jest to bodaje jedna z niewielu dziedzin w ktrej rni si w tym pogldzie z Pixi...
    a jak jest u konkurencji ?
    tame w opisie wystarczajca argumentacja...
    ponadto...
    uzasadnieniem li tylko z mojej strony jest fakt bezladowego znikania moich postw dostrzegalny w liczbie cakowitej...
    sprztanie niewygodnych postw przyjmuj za wicej ni wiadom realizacj polityki wypierania mnie z forum...
    kto to powiedzia - "murzyn zrobi swoje - murzyn moe odej" ?
    z szacunkiem...
    to przyjemne czasami y marzeniami twardo stpajc po ziemi...

Minitravelek Wawo is on a distinguished road
    Postw
    8
    Dyktatura pen par ;>

Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Postw
    6,803
    Wawo, wszak masz dowiadczenia moderatorskie.
    Podpowiedz nam co moe.
    Jak bez kolcw nie ma ry
    Tak bez VF nie ma podry

Minitravelek Wawo is on a distinguished road
    Postw
    8
    Oj prawie e wcale u mnie tego dowiadczenia :)

Wydaje mi si jednak, e kosz powinien by widoczny dla wszystkich. A usuwanie postw nie na zasadzie "widzimisie" administracji czy moderacji, by byo czyciutko, przejrzycie i schludnie jak w katechizmie do I komunii witej, gdy to jest forum, miejsce wymiany pogldw, rozmw, sprzeczek a przede wszystkim pomocy "znajomym po fachu" czyli innym podrnikom i turystom.
    Zaznaczam, e nikogo nie krytykuje, tylko wypowiadam si wasnym zdaniem na w/w temat.

Kiedy, dawno temu w sumie, by pomys by stworzy przewodnik, stano e najlepiej by by on w formie elektronicznej, nigdy nie doszed do skutku. Wedug mnie tego typu przedsiwzicia powinny wyglda jak katechizm do I komunii witej, ale nie forum. Bo w kocu wyjdzie na to, e udzielaj si tutaj tylko uytkownicy administracji i moderacji.
    Rwnie dobrze moe by tylko jeden temat otwarty dla normalnych uytkownikw gdzie bd pisa to co chc napisa na w forum, a administracja czy moderacja bdzie to przyporzdkowywaa do odpowiedniego dziau, tematu. Ale czy taka jest wanie idea forum? :)

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw