+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Bank pomysłów

  1. #16
    Maxitravelek Maxitravelek jacky is on a distinguished road Avatar jacky
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Redenovo
    Postów
    4,437
    jest to bodajże jedna z niewielu dziedzin w której różnię się w tym poglądzie z Pixi...
    a jak jest u konkurencji ?
    tamże w opisie wystarczająca argumentacja...
    ponadto...
    uzasadnieniem li tylko z mojej strony jest fakt bezśladowego znikania moich postów dostrzegalny w liczbie całkowitej...
    sprzątanie niewygodnych postów przyjmuję za więcej niż świadomą realizację polityki wypierania mnie z forum...
    kto to powiedział - "murzyn zrobił swoje - murzyn może odejść" ?
    z szacunkiem...
    to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

  2. #17
    Minitravelek Wawo is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    8
    Dyktatura pełną parą ;>

  3. #18
    Moderator Maxitravelek zdzicho alboom II is on a distinguished road Avatar zdzicho alboom II
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    6,803
    Wawo, wszak masz doświadczenia moderatorskie.
    Podpowiedz nam coś może.
    Jak bez kolców nie ma róży
    Tak bez VF nie ma podróży

  4. #19
    Minitravelek Wawo is on a distinguished road
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    8
    Oj prawie że wcale u mnie tego doświadczenia :)

    Wydaje mi się jednak, że kosz powinien być widoczny dla wszystkich. A usuwanie postów nie na zasadzie "widzimisie" administracji czy moderacji, by było czyściutko, przejrzyście i schludnie jak w katechizmie do I komunii świętej, gdyż to jest forum, miejsce wymiany poglądów, rozmów, sprzeczek a przede wszystkim pomocy "znajomym po fachu" czyli innym podróżnikom i turystom.
    Zaznaczam, że nikogo nie krytykuje, tylko wypowiadam się własnym zdaniem na w/w temat.

    Kiedyś, dawno temu w sumie, był pomysł by stworzyć przewodnik, stanęło że najlepiej by był on w formie elektronicznej, nigdy nie doszedł do skutku. Według mnie tego typu przedsięwzięcia powinny wyglądać jak katechizm do I komunii świętej, ale nie forum. Bo w końcu wyjdzie na to, że udzielają się tutaj tylko użytkownicy administracji i moderacji.
    Równie dobrze może by tylko jeden temat otwarty dla normalnych użytkowników gdzie będą pisać to co chcą napisać na ów forum, a administracja czy moderacja będzie to przyporządkowywała do odpowiedniego działu, tematu. Ale czy taka jest właśnie idea forum? :)

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów